Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy minden...

Miért van az, hogy minden lány az izmos, bunkó, gyökér pasikért van oda?

Figyelt kérdés
Én egy kedves,okos,csendesebb,átlagos, mint kinézetileg, mint alkatilag(170cm,55kg).De a lányok miért azokra a pasikra buknak, akik csak a baszni akarnak velük? Nincs jövője az intelligens,szerény pasiknak akik megbecsülik a párjukat? Aki szeretne vele álomra hajtani a fejét és elsőnek őt látni meg reggel... aki egész nap vele lenne, csak feküdne vele,átölelné és nem engedné el?Vannak még olyan lányok, akiknek nem a rosszfiú,szexmániás pasik jönnek be?
2013. szept. 5. 20:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
de hülye farok vagy :D
2013. szept. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Vannak.
2013. szept. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az ilyeneknél mindig felvetül bennem, hogy miben nyilvánul meg az a nagy okosság, meg intelligencia...
2013. szept. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
szia kedves aranyos.alacsony fiú.
2013. szept. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
0%
Azért van ez mert a mostani lányok csak a külsőt meg a pénzt nézik egy fiúban!!
2013. szept. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

" Nincs jövője az intelligens,szerény pasiknak akik megbecsülik a párjukat?"

De van. Egy ilyennel vagyok négy éve.

2013. szept. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Bummer ***** válasza:
100%

Attól függ milyen lányok jönnek be. Ha azok akik szeretik a sportolós keménykedő stílusút, akkor magányosan fogsz meghalni.

De ha kicsit kinyitod a szemed és kitágítod a látóköröd, akkor találhatsz olyat, aki hozzád való.

Viszont mindegy milyen típusú nővel kezdesz, egy dolog mindenképp kell.

Hogy növessz tököt. Legyél Férfi. Kedves, intelligens, magabiztos, értelmes. De a rinyát felejtsd el, egy nővel ha együtt vagy, akkor láthatja a gyengéd sérülékeny éned (megtisztelve is érzi magát, ha csak ő láthat ilyennek) de a hisztit egyik nő se bírja (jogosan) mivel te vagy a Férfi (elvileg) és ő a gyengébbik nem.

30/F

2013. szept. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%
Decukiii :)
2013. szept. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem minden lány, én a gyökereket elültetem, nem kezdek velük semmilyen kapcsolatot sem, nemhogy páros félét.
2013. szept. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem kizárólag az okos fiúk jönnek be, de azért ha kell, akkor d*gjon meg rendesen. :)
2013. szept. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!