Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Más is megfigyelte már, hogy...

Más is megfigyelte már, hogy a lányok sokkal szigorúbbak és válogatósabbak a külsőt tekintve, mint a fiúk?

Figyelt kérdés
Például én tökre igyekszem olyan képet csinálni, amint helyesnek látom magam, néha összejön egy-egy ilyen kép, feltszem, reménykedem, hogy sok csaj belájkol rám ír, de nem sőt még azt kapom meg, hogy ronda vagyok. Nem értem mégis mi a fenét csinálhatnék, ha ez vagyok én külsőre. Ráadásul szerintem inkább átlagos vagyok nem ronda, mert vannak szerencsére lányok, akiknek helyes vagyok, igaz nagyon kevesen vannak és messze élnek tőlem mind fura mód, de ők meg mondták is, hogy nekik nem a külső a lényeg. Azért ez is elég sok mindnetn elmond a csajokról. Nem értem miért kell ennyire a kép alapján eldönteni, hogy akrnak-e ismerkedni például egy fiúval vvagy sem, én mindenféle külsejű lánynak adok esélyt, de tényleg nem értem hogy tarthatnak olyan rondának, mert egyálatlán nem vagyok ronda csak átlagos és ahogy telik az idő egyre biztosabb vagyok benne, hogy a lányok túl szigorúak és válogatósak külső alapján. Ha tényleg ronda lenék tuti nem hívott volna magukhoz például egy lány, mert beöttem a barátnőjének vagy nem mosolygott volna ráme gy tök ismeretlen szép arcú lány, aki nekem is tetszett ráadásul. Ja meg többször is suliban látott és hátrafordult utánam, szerintem jelezte, hogy szabad a pálya, csak én akkor még féltem a lányoktól, ma már kezdeményeznék, csak nem kapok ilyen jeleket, mert minden lány a facebookját bújja a mobilján na meg nncs is sok lehetőségem fiatal lányokkal együtt lennem egy közegben.
2013. szept. 5. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert a srácok nehezebben uralkodnak a farkuk felett és reménykednek, hogy összejön valakivel.
2013. szept. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja.
2013. szept. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne higgyetek az első válaszolónak. Hiszen leszbikus. XD
2013. szept. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyben objektív szemlélő ;)
2013. szept. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
nálam nem az az első hogy a külső, első két beszélgetés után ha nem szimpi mehet a dolgára még ha 10/10 is.
2013. szept. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem küldesz egy képet?:D
2013. szept. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pont h forditva vettem észre.. a pasik még 5o évesen is elvárják h fitt, vékony, szűk p....ncis csajt d...gjanak.. szóval ne gyere itt nekem ezzel a hülyeséggel.
2013. szept. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bence, te vagy az? :D
2013. szept. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mindenkinek megfelelni. Előbb utóbb úgyis lesz olyan lány, akinél te leszel az ideál és térden állva szop majd! (Komolyan!)
2013. szept. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!