Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért hangoztatják, hogy a...

Miért hangoztatják, hogy a fiúk a válogatósabbak külsőre, amikor én személyesen épp azt tapasztalom, hogy a lányoknak számít jobba a külső?

Figyelt kérdés
Folyton lerondáznak, ha bepróbálkozom a csajoknál, nem értem. Én tök ronda lányoknl is ezt tapasztalom egyébként, ők is lerondáznak. Most ez miért van?o.O Most főleg 14-18 év körüli láynokról van szó, de egy érdekes esetem van egy 21 éves csajjal, aki csicska 12 évesnek nevezett, mert nem vagyok neki elég férfias testre és kisfiús a fejem. o.O

2013. jún. 22. 17:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%

"Én tök ronda lányoknl is ezt tapasztalom"


Ha nem tetszik, ne próbálkozz be nála. Meg is érdemled, hogy ezt éled át, mert hazudnál te is valakinek, hogy ne legyél egyedül.


17/L

2013. jún. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Régi taktika, hogy a saját mocskodat másra kened, ezáltal LÁTSZÓLAG megtisztulsz.
2013. jún. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
43%
Lehet te úgy éled meg hogy ők válogatósabbak, de igazából ha belegondolsz a fiúk válogatósabbak, csak ez már annyira hétköznapi, és alap dolog, hogy felsem tűnik. A fiúk azok, akik válogatósabbak, jobban megnézünk egy lányt, jobban érdekel hogy milyen külsőre, a ruhája, az alakja stb, csak ez már teljesen hétköznapi dolog.
2013. jún. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
33%
# as vagyok, amugy 17f
2013. jún. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
33%
A 3 as és a 4 es is én vagyok. :)
2013. jún. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
2013. jún. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Már nem azért de miért kezdjen bárki is olyan emberrel aki nem tetszik?!

Te se járnál olyan lánnyal aki neked nem tetszik.

A 3. valászoló kisfiú meg hülyeségeket ír.A lányok is ilyenek.

Nem kell egy másra mutogati.

Ismerkedni kell,ha pedig visszautasítanak szimplán tovább kell lépni és nem hisztizni

2013. jún. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
mire legközelebb lesz kedvem kb 5 év múlva lesz
2013. jún. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
arra meg már goromba antiszoc pokróc leszek
2013. jún. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az a te bajod
2013. jún. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!