Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért hiszik azt egy minőségi...

Miért hiszik azt egy minőségi parfümre, hogy női, attól még hogy nagyon jó fajta?

Figyelt kérdés
férfi parfümről beszélek, eddig az összes 10 ezer feletti, jobb parfümömre pár ismerősöm azt mondta hogy női..pedig csak nem az ócska fajtából van és ezeknek már igényesebb az illata..nem is tudom ezt miért írtam ide csak idegesít xD hogy lehetnek ilyen buták az emberek?
2013. szept. 7. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha édes illata van, akkor azt nőinek definiálja a legtöbb ember.
2013. szept. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem a józsefvárosin kéne beszerezni a "márkás parfümöt" tesóm!!
2013. szept. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Vegyél olyat aminek nem édes illata van..

Azt nehezen hiszem el hogy a haverjaid nem tudják kiszagolni a parfümjeid nemét, viszont az árát igen.


Tudom ajánlani például a Hugo Boss-t, vagy vannak az Axe-nak is jó parfümjei (nem bodyspray), azokkal nem lesz ilyen gondod.


Amúgy meg parfüm 20 ezer alatt minden csak nem drága. XD Az enyém 34 ezer azt az is még csak éppen hogy nem olcsó lol

2013. szept. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1: sztem is az lehet, 2: nem szart veszek, pl antonio banderasosat, armani code, ilyen szintűeket
2013. szept. 7. 14:21
 5/7 A kérdező kommentje:
ronaldo: 10 ezret nem adnak sokan parfümért, de ezek már érezhetően sokkal illatosabbak, jobbak mint az 5-6 ezer alattiak, amiket általában használnak mások
2013. szept. 7. 14:24
 6/7 A kérdező kommentje:
meg lehet edp-t veszel ami már is drágább plussz nagyobb kiszerelésűt...
2013. szept. 7. 14:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert nem értenek hozzá, és azt hiszik, hogy a férfiparfüm az egy after shave illatú löttyedék kanszag, amit az 1980-as években használtak a férfiak, mivel mást nem lehetett kapni. Kivéve a szerencsések, akiknek volt pénzes rokonuk és küldtek neki Diort vagy meg tudták venni a reptéri duty free shopokban.


Az igazán jó, különleges parfümnek az a lényege, hogy nem lehet élesen behatárolni, hogy női vagy férfi-e. Fújtam már magamra nőként buliba férfi parfümöt és eszméletlen jó illatom volt, illetve fújtam már hímre a női parfümömből és annak is nagyon szép finishe lett. Nyitottnak kell lenni, ez az, ami a legtöbb emberből hiányzik. Ne fél, nagy valószínűséggel neked van jó ízlésed:P

2013. szept. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!