Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » LÁNYOK, miért nem mentetek ma...

LÁNYOK, miért nem mentetek ma bulizni?

Figyelt kérdés
Akik egyedülálló lányok, mivel töltik a hétvégéiket?
2013. szept. 7. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Hétköznap is lehet bulizni. Most inkább behoztam a lemaradásaimat még határidő elött...
2013. szept. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én gyógyultok éppen :$
2013. szept. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem járok bulizni.
2013. szept. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
tegnap voltam
2013. szept. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egész mondatos válaszok luxus? Jesszus. :) Alkérdést senki sem figyeli?
2013. szept. 8. 00:00
 6/8 anonim ***** válasza:

Ülök az ablakban, várom a csodát. Szenvedek a migréntől, de azért írni próbálkozom, majd ezt megfűszerezem némi önsajnálattal és vicces sorozatokkal, mert így élve elhitetem magammal, minden szuper. Mert a nevetés jó.


Egyedülálló vagyok, így olvasok, tévézek, barátnőzök, főzök, takarítok és hasonló fincsiségek. És persze gyik, mert azt mondták regisztráljak. Azt mondták, jó lesz...

2013. szept. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én buliznék,de nem jött velem ma senki.
2013. szept. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sporttal,sétálgatással,néha tanulással és haverokkal.:) Más világ vagyok,inkább töprengek mindenről,ami csak eszembe jut,vagy beszélgetek valakivel órákon át,minthogy bulizzak.. Amúgy sem tudnám kikapcsolni az agyam buli közben,nem élvezném.:) Egyedül nem mennék,akiket meg én ismerek,nem olyanok,inkább kiülnek valahova mint a bulizás. Ráadásul a pia sem az erősségem,inkább kihagyom,amúgy is csak furcsa alakok akadnának rám ott,aki nekem kéne,nagy eséllyel nem jár ilyen helyekre ismerkedni.:))
2013. szept. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!