Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez most azt jelenti, hogy a...

Ez most azt jelenti, hogy a szépség relatív vagy, hogy vannak olyan szép lányok, akik nem nézik a külsőt?

Figyelt kérdés

Van két lány, mindkettő szép, de egyikkel mialatt randiztam nem történt semmi, valahogy láttam rajta, hogy nem ilyen külsejű fiúra vágyott, meg folyton néztem az időt, így igyekeztem egy kis beszélgetés utána elbúcsúzni tőle, mosolygósan, illedelmesen viselkedtem, annak ellenére, hogy tudtam, neki én egy ronda senki vagyok. Aztán később, hazaértem megnéztem fb-n látom, hogy tiltott a lány, pedig tényleg semmi oka nem volt rá, én nem mondtam, hogy majd még talizunk vagy fogom zaklatni, sőt, egy egyszerű haveri beszélgetés volt lényegében a tali. Mondjuk már akkor gyanús volt, amikor az ismerkedés elején fb-n, azzal jött, hogy helyes vagyok-e. Vakrandi volt, vagyis csak én láttam róla képet ő nem.

Most ugyanez volt nem réeg egy másik lánnyla is, ő sem látott rólam képet csak én róla. Taliztunk, hát eleinte rajta sem láttam, hogy elájult volna tőlem, elkezdtünk beszélgetni, majd valahogy elkezdett pimaszkodni, szemtelenkedni velem így átment a dolog egymás cseszegetéséb, folyton csikiztem, így elég sokszor kerültünk egymáshoz közel testileg sőt még a seggére is rácsaptam. Aztán csak ültünk egymás mellett és valahogy addig pimaszkodott velem, míg végül nem kerültünk olyna közel, hogy jött egy érzés, közelebb hajoltunk egymáshoz és megcsókoltam. Nem ellenkezett, tök jó volt. A lényeg, hogy van két szép lány egyik rondának tart undoroik dőltem, szinte látom a mimikáján, a másik meg még csókolózik is velem, hagyja, hogy simogassam, megérintsem, megöleljem. Miért, mi ennek az oka?


2013. szept. 8. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Fúj felületes lányok...

Nem csípik a ronda külsőmet...

2013. szept. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vagy tetszettél a másodiknak, vagy szimplán ribi, sajna inkább utóbbi. Egy normális nő szerintem nem csókolózik első randin és hagyja hogy tapizd. Az úgy más, ha ismeritek egymást előtte, de ez a lány még képet se látott rólad a randi előtt!


23l

2013. szept. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kis mértékben relatív, úgy mondanám. Ha te mondjuk kinézetre egy képzeletbeli 10-es skálán 5-ös vagy, lesz olyan csaj aki csak 4-esnek lát, de lesz aki mondjuk 6-osnak. Senki nem fog viszont 2-esnek vagy 8-asnak, mert az egyszerűen nem reális. Van aki mindenkinek bejön, van aki senkinek. Aki meg átlagos külsejű, amolyan határeset, azt még van aki a jó pasihoz sorolja, van aki meg a rondához. Így működik ez.
2013. szept. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
fotót kérünk
2013. szept. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem volt ribis, sőt, amúgy az ilyen ribis lányok engem mindig rondának neveztek még eddig, egy sem akart buliban tőlem semmit.
2013. szept. 8. 18:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező! A VISELKEDÉSE volt ribis, nem a külseje, azt mi nem látjuk.
2013. szept. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!