Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Stílusváltás. Valóban igaz...

Stílusváltás. Valóban igaz amit mondanak, hogy féreg lettem?

Figyelt kérdés
másfél éve kezdtem el konditerembe járni, azóta fokozatosan rockerből diszkós lettem. Elhagytam a fekete cuccokat, a zenét, a rocker kört. Mindig is utáltam a diszkót, most új barátaim vannak, nem vagyok igénytelen hogy az utcán fogyasszak szeszesitalt, már nem bagózom, sportosan öltözködöm igényesebb vagyok stb. a lányok is jobban tapadnak rám. Valóban rockerként lehetetlen bombanőt fogni? Megvetni való vagyok ezért?

2013. aug. 5. 20:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
ha neked ennyi volt a rockerség..... akkor soha nem voltál igazán rocker.... nem az öltözködésedtől leszel az.... de ha ezt mondani kell neked, igen szánalmas vagy :)
2013. aug. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Denis Rodman? :D
2013. aug. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
tudod mi a diszkózene ugye?
2013. aug. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Te is tudod hogy nem voltál rocker.

Ha besorolod magad valahova azzal csak saját magadat korlátozod. Gondolom erre jöttél rá, és már ezért nem korlátozod magad. Nincs ebben semmi rossz, sőt ez előrelépés volt.

2013. aug. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem!ezért nem féreg vagy hanem pillangó képes voltál változtatni,erőt venni magadon ember le a sapkával!:)
2013. aug. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyitől még nem lettél féreg, a bombanő viszont elég szubjektív kategória, szóval nem feltétlenül lehetetlen.
2013. aug. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hidd el 1# koncertekre jártam, folyton csak metált hallgattunk, kívülről fújtuk az összes nótát. Egy életérzés volt. Tudom milyen az ha valaki rocker!
2013. aug. 5. 20:42
 8/14 anonim ***** válasza:
Mi ezt nem tudjuk. De ha a régi barátaidat elhagytad, hát akkor... te dolgod.
2013. aug. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Negyedik vagyok.

Nagy barát lehet aki azt mondja féreg vagy egy kis zene, meg öltözködés miatt.

2013. aug. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igazad van. Elhagytam őket mert megvetettek ez miatt. Mert szerintük minden diszkós egy bunkó. Csak így most rossz érzésem van.
2013. aug. 5. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!