Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! A "jó pasi" fogalma...

Lányok! A "jó pasi" fogalma nálatok tényleg kimerül a külső adottságokban?

Figyelt kérdés
Ha választanotok kell egy jó képű, de kevésbé értelmes pasi, vagy egy értelmes, de kevésbé jóképű között, melyiket választanátok?

2013. szept. 14. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:

A másodikat ez nem kérdés:)

És te kedves kérdező?Hogy döntenél fordított helyzetben?

16/l

2013. szept. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen lényeges még a pénztárcájának a vastagsága.
2013. szept. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

20 eves korig csak a kulso erdekli oket aztan kell a penz is. utana mar csak penzel is lesz csajod ugyan de az csalni fog egy jol kinezovel mikozben te kitartod.

akarmilyen hulye lehetsz meg buta meg agresziv meg ostoba ha jol nezel ki minden p az labaid elott hever ha nem akkor nem lesz csajod sose. kiveve kesobb ah leirtam.

2013. szept. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Erre azt szoktam mondani, hogy engem a nők addig hívnak csúnyának amíg meg nem tudják mennyit keresek..



...aztán csúnyának és csórónak neveznek.

2013. szept. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Férfiak! Nektek a jó nő fogalma tényleg kimerül abban, hogy legyen sovány? Innentől kezdve nem számítanak a belső tulajdonságok, hogy ki mennyire jó ember, mennyire intelligens, gondoskodó, hűséges, emberséges, őszinte, és ki hogy tud szeretni?
2013. szept. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utóbbit, mondjuk nekem általában sokkal jobban tetszenek nem csak belsőre, de külsőre is azok akiket mindenki csak átlagosnak vagy annál rosszabbnak tart. A tipikus "jó pasik" sosem jönnek be.
2013. szept. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#1 Én próbálom megtalálni az egyensúlyt, de eddig nem sok sikerrel. De komolyan mondom, ha egy lány csúnyácskább, de értelmesebb, akkor inkább őt választom.


Csak azt látom, hogy az összes szép lány valamilyen agyatlan hülye fasszal kúratja magát, egyáltalán nem terveznek előre (gondolok itt a családra ugye).

2013. szept. 14. 23:01
 8/10 anonim ***** válasza:
azert latod ezt mert igy van. de a ronda csajok is ilyenre vagynak mindig szoval kosd fel a gatyadat mert azonnal el fog ha hagyni ha kepbekerul egy jobb.
2013. szept. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Közel sem.


A két opció közül meg egyiket sem választanám, mert van olyan, aki az én ízlésem szerint gyönyörű, és emellé értelmes, intelligens, rendes.

2013. szept. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem dühít, ha nem tudok miről beszélgetni vele, mert nem érti, hogy mit mondok neki... :S
2013. szept. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!