Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lefeküdtem a legjobb barátjáva...

Lefeküdtem a legjobb barátjával, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal,aki nagyon szimpatikus stb,akár komolyabb dolog is lehet belőle.Viszont megtudtam,hogy ő a legjobb barátja annak a srácnak,aki iránt régebben éreztem és még le is feküdtem vele.

Szerintetek mondjam el neki valamikor,vagy jobb lenne ha hagynám az egészet a sráccal?


2013. szept. 15. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan dolog ami nagyon bántó tud lenni.

Szerintem jobb ha hagyod a srácot.

2013. szept. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 PureNameless ***** válasza:
100%
Hagyd a srác barátját. Most komolyan ezért csesznél szét egy barátságot mert nem tudsz féket rakni a kis libidódra?
2013. szept. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A legelso dolog legyen amit elmondasz neki! De Pronto!!!
2013. szept. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha így mondod el, mint itt, és hozzá teszed őszintén, hogy ez bánt téged, de nem akarod, hogy akadály legyen, hiszen neked az már nem jelent semmit, valamint a srác normális, akkor nem lesz belőle gond.


Nekem is volt ilyen barátnőm. Nem jelentett gondot. Az már idegesítő volt, hogy az exét hozta fel egyes témában. Azt kerüld, különben nem hiszi el, hogy semmit nem jelent már neked.

2013. szept. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2013. szept. 15. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!