Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kinek mi a véleménye a diplomá...

Kinek mi a véleménye a diplomások társkereső oldaláról? Főként férfiak véleménye érdekelne, de nők is válaszolhatnak!

Figyelt kérdés

Az elittars.hu oldalra gondoltam. Tapasztalatokat, történeteket várok mindkét nem részéről, lehetőleg életkorral és a nem megjelölésével együtt!


F/31



2013. szept. 16. 06:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
73%
10: Hát ezen jót röhögtem! Teljesen alap? Pont ez a nevetséges, hogy manapság már minden hülye ember kezébe adnak diplomát!!! És tudniillik, manapság nem minden diploma fog kezet az intelligenciával...
2013. szept. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%

jah tenyleg sokkal jobb azalapjan elitelni embereket h diplomasok mint azalapjan h nem te ugyan azt csinalod mint akiket szidsz csak a masik oldalrol xdd

azt meg ne is firtassuk h a sznob nem ezt jelenti.

2013. szept. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

"Kiváncsiságból felnéztem oda. Sajnos a kevésbé elitek oda is beregisztrálnak. :("



Tehát az az oldal azért van mert egyes nők nem akarnak dolgozni,hanem kifogni egy pénzes pasit.Majd ő eltartja őket.

Véleményem szerint egy sznob oldal.

2013. szept. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Te hány éves vagy tízeske?

Teljesen alap?

Oké rendben. Ha mondjuk mindnekinek lenne diplomája, akkor ugye ahhoz olyan munkát szeretne, aminek keretében kamatoztathatja azt a tudást, amit éveken át a fejébe vert. Diplomával tehát nem mész el gyárba, kőműves mellé segédmunkásnak, mert "nem ezért tanultam olyan sok éven keresztül".

De ha mindenkinek van diplomája, és - teljesen jogosan - mindenki ennek megfelelő melót akarna, akkor a te diplomás segged alá ki fogja összeszerelni az autót, felépíteni a házat, levágni és felpucolni az állatokat, leszedni és becsomagolni a gyümölcsöket, zöldségeket, hogy legyen mit enned? Nem beszélve a szállításról, stb. stb.

A társadalomnak szüksége van azokra az emberekre is, akik konkrétan termelnek is valamit.

Mert nagyon jó, hogy pl egy bróker ügyesen zsonglőrködik pár számmal, de az én szememben az nem munka. Nem tesz hozzá semmit a világhoz. De mindegy, ez az én személyes véleményem.


Szóval oké, hogy diploma, de miért kelene mindenkinek? Ráadásul ahogy mondták, diplomával nem jár automatikusan az intelligencia is.

2013. szept. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
*kellene
2013. szept. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
48%
A diploma ma olyan mint az érettségi, hasonló szerepet tölt be. Butábbaknak persze nem lehet. Minimum 105-110-es iq kell egy főiskolához ha valakinek csak a memóriája jó. Igazán buta ember soha nem lesz diplomás.
2013. szept. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Eszem ágában sem volt oda regisztrálni, tanultam a randivonal és a satöbbi "társkereső" oldalakon tapasztaltakból.
2013. szept. 16. 10:47
 18/24 homo ludensz ***** válasza:
A diplomások problémáját szeretné megoldani,viszont az abból ered hogy az egyetemi,főiskolai évek alatt ha keményen kellett tanulni a fiú de inkább a lányka kicsit félszeg maradt. Mire valamennyire bedolgozta magát nevezzük ezt egy elvárható nívónak addigra a korban és hasonló végzettséggel bíró srácok már foglaltak voltak. A merítés szűk mivel az ő normái szerint csak hasonló "műveltségű" partner jöhet számításba.Gondolom van néhány kiábrándult,kapcsolatból kilépett vagy elvált kereső is de ha két szakbarbár találkozik hát annak sem jósolok nagy jövőt.
2013. szept. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Én teljesen más oldalon találtam meg a párom, nem társkeresőn :D Közösségi oldal, de nem az f..e meg ilyenek... Kedves Kérdező nekem sem jöttek be ezek a direkt erre irányuló, bazi nagy zsé lehúzós oldalak! Ide mindenki úgy is azt ír amit a másik hallani akar, aztán a végén kiderül h, egy hétmérföldes paraszt az illető :D Ám nem vagyok diplomás :3 ezt az oldalt végképp nem is ismerem...
2013. szept. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

1. Akinek nincs diplomája, az még beleférhet az "igényes egyedülállók"-ba. :) Szóval nincs szűrés.

2. Annyiban "jobb" a "majdnem ingyenes" társkeresőknél, hogy jobban ki vannak töltve az adatlapok, mert muszáj. Ahogy személyiségi teszt is van, meg hasonlók.

3. Annyiban "hasonlít" a "nem elit" társkeresőkre, hogy a nők itt is inaktívak (, vagy mondjuk úgy, el vannak szállva). Egy egyszerű tesztet se küldenek vissza, aztán várnának romantikus levélregényt, amitől lecsúszik a bugyijuk.

4. El vannak szállva: 185+ magas, jóképű blablabla pasit várnak megfelelő egzisztenciával. Úgy hogy ők még egy tojásrántottát se tudnak összedobni. Csak egy lyuk van a lábuk között, és akkor már nekik áll a világ?

F-30

2013. szept. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!