Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kinek mi a véleménye a diplomá...

Kinek mi a véleménye a diplomások társkereső oldaláról? Főként férfiak véleménye érdekelne, de nők is válaszolhatnak!

Figyelt kérdés

Az elittars.hu oldalra gondoltam. Tapasztalatokat, történeteket várok mindkét nem részéről, lehetőleg életkorral és a nem megjelölésével együtt!


F/31



2013. szept. 16. 06:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Kedves előző :D Én mint írtam nincs diplomám...Az a bizonyos lyuk nem fizetős parkoló, nah meg nem csúszik le a lovag regényektől a bugyim, mind inkább unalmas a sok nyál meg genny, sőt sütök főzök nem tegnap óta, még sem találtam párra ilyen oldalakon. Azért ennyire ne legyél már elfogult..Jah a partnerem meg pár cm kisebb mint én, nem ez a 2 méter magas terminátor...Amit leírtál dettó a pasikra is igaz, annyi különbséggel, h teszik a szépet aztán pár nap után meg jönnek ezzel a kiverem a f..om a camba, meg a de meg gyűrném a csöcsöd szöveggel...
2013. szept. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Ja valamit kihagytam:

5. Ugyanolyan "hatástalan", mint az összes többi "netes" társkereső oldal. Az oka igen egyszerű: személytelen és időrabló. Bővebben: egy 10 perces sétálós, vagy kávézós beszélgetésért sok-sok órát-napot kell levelezni-csetelni-jópofizni. Jajj, mert milyen komoly "randinak" kell lennie kapásból egy hótt idegen valakivel egy talinak. (Szerintem meg az első találkozás az még nem randi.)

A "nem fizetős parkoló"-ról meg nekem jut eszembe elfogultság és általánosítás. Mert a nőknek is jólesik a szex, és elég nagy baj, hogy mindenki pasit csak punavadásznak néznek.

De mondom, nekem csak azzal van a bajom, hogy egyetlen adottság miatt nagyságrendekkel több az elvárás a másik oldalon.

2013. szept. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Én nem olyan régen regisztráltam, már voltam is találkozón egy kellemes férfival, jövő héten megint találkozom valaki mással. Nekem eddig azt adja amit vártam, sokkal több szimpatikus férfi van fenn, mint máshol.

A havi tagdíj olyan 3500 Ft, ha csak egy hónapra kéred, csak arra kell figyelni, hogy automatikusan megújuló ha legalább 7 nappal a hónap vége előtt nem szólsz, hogy nem kéred.

30/L

2013. szept. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Havi 3500??? Na ez lehúzás!
2013. nov. 15. 12:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!