Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Mit tegyek ebben a helyzetben? Félek, hogy mindent elrontom.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy lány akivel kb két hónapja ismerjük egymást. Élőben párszor láttuk egymast, de akkor nem beszéltünk, interneten szoktunk beszelni, minden este,kivétel nélkül, estenkent tobb órán at.

Az a helyzet,hogy tetszett nekem a lány azert is kezdtem el vele ismerkedni, de kezdek beleszeretni. Szinte mindenben olyan mint akiről álmodok. Elmondjam, neki, hogy mit érzek? Felek, hogy ezzel elrontanek mindent, de ha meg nem teszem meg, Nehogy valaki más Tegye meg...

mit tegyek?



2013. szept. 18. 10:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mondd el, hívd el randizni. élőben miért nem beszélgettetek?
2013. szept. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem volt ra meg alkalom. El akarom hivni valahova...
2013. szept. 18. 10:39
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
tedd azt, mert valaki lecsap rá aztán bánkódhatsz
2013. szept. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Szerintem annyira gáz interneten ismerkedni. Komolyan, a mai fiatalok félnek egymástól? Ne mondd neki, hogy szereted, csak hívd el valahova, aztán majd kialakul, interneten keresztül nem lehet megismerni valakit.
2013. szept. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Természetesen nem interneten at akarom megismerni, de ott is nagyon sok dologról lehet beszélni, amibol sok megtudható az illetőről m termeszetesen fontos a személyes találkozás is hisz ott latni lehet a masik fel reakcióit. Minden képen el fogom valahova hivni, csak azt nem tudom, hogy bevalljam e.
2013. szept. 18. 11:28
 6/11 anonim ***** válasza:
Még ne valld be! Nem kell vallomás, a találkozókon éreztesd tettekkel! Ne nyomulj, de simítsd meg a hátát mondjuk, legyél udvarias, hívd meg egy üdítőre stb..
2013. szept. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A beszélgetések közben többször is már irtam, hogy Örülök, hogy meg ismertem, elkoszoneskor irom neki, hogy vigyazzon magara. Párszor kérdezte mar tetszik e valaki van e barátnőm, természetesen barátnőm nincs, de akkor meg nem voltam biztos az erzesemimben igy nem mondtam, hogy tetszik, de a beszélgetések közben többször is írtam olyat amivel celoztam ra . Most mar bizts vagyok a dologban, ha elokerulne akor bevallom
2013. szept. 18. 12:28
 8/11 anonim ***** válasza:

Fúha, nehogy odaállj elé, hogy szereted. Várjál, lassíts :D

Még nem is találkoztatok élőben. Mi van, ha akkor hozzá sem tudtok szólni egymáshoz?

Voltam ilyen helyzetben, magam sem hittem el, hogy létezik. Régebbről ismertem a lányt aztán kb egy évig egymáshoz sem szóltunk. Aztán ráírtam, 3 nap egymás után "írogattunk", én végig a személyes találkozót forszíroztam. Írásban minden rendben volt a kommunikációval, némi rábeszélés után el is jött randizni. Aztán mi volt? Ilyen kínkeserves másfél órám kevés volt életemben :D Nem úgy értem, hogy bunkók lettünk volna egymással. Csak valahogy nem tudtunk elszakadni a mivel foglalkozik anyukád/apukád, te mivel foglalkozol stb kérdésektől.

Meg is egyeztünk, hogy akkor ez ennyi volt, nincs harag eg semmi, csak mindketten látjuk, hogy nemhogy szikra nincs, de még csak beszélgetni sem tudunk :D


Szóval találkozzzatok sokat. Beszélgessetek, csináljatok programot. Kiállítás, koncert, kajálás, mozi, gokartozás, táncóra akármi. Ha még ekkor is oké a dolog, akkor elcsattan egy csók, innentől "hivatalosan is" jártok.

Én csak mindezek UTÁN kezdenék el beszélni a lánynak az érzéseimről, hogy akkor most hányadán is állunk, csak együtt vagyunk mert tetezik a másik, vagy van komolyabb érzelmi alap is.

Hiszen ezek előtt még te sem ismered őt.


Úgy sejtem első kapcsolatod lenne (vagy inkább biztatásként: LESZ :) ) ez a lány, ezért akarnál rázúdítani mindent egyszerre. Nem kell, ez taszító. A későbbiekben is: ne lógj rajta folyton. Ha nem válaszol azonnal sms-re, nem veszi fel a telefont az nem azért van mert már nem szeret téged vagy félrekacsint, hanem csak éppena fürdőszobában van. A barátnőkkel bulizás nem eszeveszett swingerpartit jelent más srácokkal, hanem tényleg csak szeretne egy jót beszélgetni csak lányokkal.

Hajrá, hívd el valahová! :)

Ja, és ahogy írták: minél hamarabb. Mondjuk MOST :D

2013. szept. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a kimerítő valaszt. Ennyire kiolvasható,hogy nem volt meg szerencsém a lányokkal?
2013. szept. 18. 12:43
 10/11 anonim ***** válasza:

Abból olvasható ki, hogy már két hónap eltelt, de még mindig csak azon a vacak közösségi oldalon beszélsz vele :)

Akinek volt már társa, az tudja, mennyire jó megölelni, érezni az illatát stb, és nem vár két hónapot, hogy ezt megtapasztalhassa :D

2013. szept. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!