Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt ember, aki tényleg...

Van itt ember, aki tényleg beismeri önmagának, hogy neki a jó külseje miatt megy a csajozás?

Figyelt kérdés

Mert rendre azzal jönnek a joképü srácok, hogy a külső nem számit és nekik a dumájuk jó, etc.


Multkor mondom az egyik ilyen joképü gyereknek, hogy probálta e már ugy a csajozást, hogy gázul néz ki. Azt mondja igen, egyszer nem volt ideje megborotválkozni, ugyhogy szörösen ment le. (AZZZZZZZZZZIGEN)


Most miért nem lehet beismerni, hogy igen, aki jól néz ki annak könnyen adják magukat nők. Ugy értem könnyen tud nőt szerezni. Már-már majdnem olyan könnyen, mint amilyen könnyen a nők pasit.


2013. szept. 25. 14:57
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

hát ja, mertem lépni. De az, hogy elkezdesz lépni merni, attól nem lesz több lehetőséged. Lehetöséged akkor lesz több alapesetben, ha jobban nézel ki.


BME golyatáborban, pl, ahol van 300 fiu meg 20 lány, azok is elszeparálva, na ott mégis hogy csajozol be? Utána meg ugyanugy semmi nő az iskola alatt, és bulikázni is havonta-kéthavonta jutsz el egyszer, mert állandoan tanulni kell. Utána munkahelyen meg ugyanugy csak a takaritó nőnemü, és 10-11 órát kell also hangon dolgozni naponta.


Aki meg elmegy mondjuk eltére, vagy corvinusra, annak a golyatábor is egy orgia, szinte már alap felszereltség, hogy az első tanitási héten már lesz pasid/csajod. Az iskola is könnyebb, jut idő bulikázni. Pl ha besétálsz a bme-re ott mindenki a házit beszéli, eltén meg a bulikát meg a társasági életet!


Elszomoritó.


De ahhoz képest, hogy mindenki azt vágta a fejemhez, hogy sose lesz senkim, AMIG nem változom meg, ahhoz képest MéGIS lettek nőim. Bár egyáltalán nem változtam meg. Max másképp viselkedem.

2013. szept. 25. 16:34
 22/37 A kérdező kommentje:
ha 10 évvel korábban jutott volna eszembe, akkor 11 éves lettem volna.
2013. szept. 25. 16:34
 23/37 anonim ***** válasza:
Szerintem te meg szimplán egy HATALMAS élet-impotens szerencsétlen vagy. Ennyi a te bajod. :)
2013. szept. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

ezzel csak szimplán egyetértettél azzal, amit leirtam. De oltogatni azért neked is jobban eső dolog, nem?


Meg nem is értem miért oltogattok, ha közben meg egyetértesz velem?

2013. szept. 25. 17:00
 25/37 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem teljesen értek veled egyet. Nem vagy képes beismerni, hogy csakis te vagy a hibás, hanem rá akarod fogni, hogy te biza így születtél.
2013. szept. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 Noydra ***** válasza:
76%

Soha, semmilyen pénzért nem mentem volna olyan iskolába, ahol ilyen a helyzet, és az ember nem tud élni. Sajnálom, de ez már a te bajod.

Hogy elbas..am a fiatalkoromat? Nem tettem, és jól tettem.

2013. szept. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
10%
Azert nem kell lehurrogni a kerdezot, mert van igazsag abban is amit mondd.
2013. szept. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Persze, nekem is szar a genetikám. nehezen "hízok" gyúrással is. több energiád kell befektetni és szopóág van. Amúgy meg annyi az egész hogy szociális téren kell sokat fejlődni és akkor jönni fognak a nők. Persze lehet h nem úgy, nem tudom. Kondiba meg eljárhatsz, ha ez ilyen kardinális kérdés.
2013. szept. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

# 26

Errol jut eszembe egy nagyon fontos dolog. Lehet hogy a masik 4 evig partizik az egyetemen es megdonti sok a partiqrvat, de utana ehenhal, vagy minimalberert tengeti magat, te neked meg 4 evig nem jut semmi, de cserebe utana lesz valami normalis szakmad amibol esetleg jol meg is tudsz elni. Ezt sem szabad figyelmen kivul hagyni.

2013. szept. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 Noydra ***** válasza:
Igen, az lehet. De egyikre sincs garancia. Viszont ha az biztos, hogy az egyik helyen nem lesz életed, már az elején vesztettél. Ráadásul a legjobb éveidet.
2013. szept. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!