Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt ember, aki tényleg...

Van itt ember, aki tényleg beismeri önmagának, hogy neki a jó külseje miatt megy a csajozás?

Figyelt kérdés

Mert rendre azzal jönnek a joképü srácok, hogy a külső nem számit és nekik a dumájuk jó, etc.


Multkor mondom az egyik ilyen joképü gyereknek, hogy probálta e már ugy a csajozást, hogy gázul néz ki. Azt mondja igen, egyszer nem volt ideje megborotválkozni, ugyhogy szörösen ment le. (AZZZZZZZZZZIGEN)


Most miért nem lehet beismerni, hogy igen, aki jól néz ki annak könnyen adják magukat nők. Ugy értem könnyen tud nőt szerezni. Már-már majdnem olyan könnyen, mint amilyen könnyen a nők pasit.


2013. szept. 25. 14:57
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
én lepontoztam, mert hülyének néz. Azt hiszi, hogy szüz vagyok és CSAK otthon ülök és rinyálok. Ugye itt is fontos a CSAK szócska, mert szeretik azt gondolni, hogy aki rinyál az nem csajozik.
2013. szept. 25. 15:37
 12/37 anonim ***** válasza:
Mármint a kérdezőnek írtam a kérdést...
2013. szept. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
67%

"én lepontoztam, mert hülyének néz. Azt hiszi, hogy szüz vagyok és CSAK otthon ülök és rinyálok. Ugye itt is fontos a CSAK szócska, mert szeretik azt gondolni, hogy aki rinyál az nem csajozik."


Nem nézlek hülyének, általánosságban fogalmaztam meg a kérdést. Nem volt inged, hát ne is vedd magadra. Nemrég vitatkoztam végig úgy 15 oldalt egy balfékkel, aki minden téren önmaga ellensége, és az egészet a fejére fogja - ez csak egyetlen példa volt. Ha tippeket, észrevételeket ír az ember, akkor azonnal ellentámadás.


Egyszerűen már az agyam elszáll, és arra lennék kíváncsi, mégis mi a francot akartok elérni ezekkel a kérdésekkel? Ebből emeltél ki egyetlen szót. Én meg általánosítottam. Végső soron kvittek vagyunk :).

2013. szept. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

nekem speciel csak azt nehéz elfogadni, hogy mások jobb genetikával születnek, és eleve izmosabbak magasabbak, jóképűbbek, jobban fejlődnek az izmaik, etcetc. És nem kellett éveket eltölteniük szopoágon és földön fetrengéssel, mert mindig ment nekik a csajozás, és tudtak inkább tanulni fejlödni ---> amitöl mégjobban kellenek a nőknek ugye.


Én meg a szopóágon szépen lemaradtam. Hiszen én is csak egy ember vagyok, ráadásul nagy szerencsétlenül az a fajta, akinek még az átlag szintért is küszködnie kell.

2013. szept. 25. 15:43
 15/37 anonim ***** válasza:

Aha. Hogyne. Te semmiről sem tehetsz. :) Csak az élet gonosz és igazságtalan.


Most pedig ébresztő!

2013. szept. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
hát igen, az élet igazságtalan. Van aki szépnek születik és HATALMAS elönnyel indul, van aki meg csunyának születik és nem kap elönyt. Az meg, hogy le tudja e dolgozni HATALMAS munkával a hátrányát az azon mulik, hogy milyen ambiciokkal született. Mert ugye ez is adottság kérdése. Vagy van, vagy nincs. Akinek még ambicio sincs a génjeibe, annak lőttek.
2013. szept. 25. 15:59
 17/37 A kérdező kommentje:
engem nagyon megakasztott, hogy kimaradtam a nőkből. Elmentem BME-re, nulla nő, pedig azt hittem, hogy majd NA egyetemen már lesz csajom, de hát tévedni kellett. És hát be is burkolóztam a sarokba sirni pár évre, akkora traumát okozott a dolog.
2013. szept. 25. 16:00
 18/37 anonim ***** válasza:
89%

Legalább az ambíciókat ne írjuk már a genetika javára, kérlek! Egyébként meg: igen, az élet igazságtalan, valóban nem vagyunk egyformák, nem egyforma adottságokkal születünk, de mivel ez ellen tenni nem lehet, így kár is keseregni rajta.


Másrészt pedig közel sem olyan igazságtalan az élet, mint amilyennek elsőre tűnik. Egy csomó önsajnáltató ember (ismét: ha nem inged, ne vedd magadra) valójában sokkal jobb adottságokkal és körülményekkel rendelkezik, mint azt el akarja hitetni magáról, csak valamiért meggyőződéssel játsszák az áldozat szerepét. Volt itt már gyerek, azzal sajnáltatta magát, hogy mennyire nincs pénze, mer nem kap állást, menet közben meg kiderült, hogy BME-s gépészmérnök diplomája van, és nem lehetett vele megértetni, hogy a hiba őbenne van, csak a világ igazságtalanságán tudott pörögni.

2013. szept. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
a végzettség senkit sem érdekel. a karizma viszont mindenkit.
2013. szept. 25. 16:09
 20/37 Noydra ***** válasza:

Mit változtattál meg, amiért lett végül nőd?

Mertél lépni? Jutott volna 10 évvel előbb eszedbe és máris nem írnál ki idióta kérdést...megint.

2013. szept. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!