Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek ha tetszik egy srác?

Mit tegyek ha tetszik egy srác?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik az osztálytársam,aki egy 15 éves sràc.Csak az a baj hogy õ "menõ" és èn meg a visszahúzódó típus vagyok.Ràadàsul ha kiválasztana egy csajt,az rögtön ugrana a nyakàba.De facebookon tudunk csak normàlisan beszélgetni,ràadásul megtartja nekem az ajtót pedig messze volt tõlem vagy ez csak udvariasság?Hogyan hódítsam meg?Segítsetek légyszi!15/L

2013. szept. 25. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is van 2 ilyen,órák után dumáljatok az itt működött.keresd a társaságát,ne zavarjon,hogy ott vannak a többiek.
2013. szept. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát megpróbálom,köszönöm.Igazából nagyon szeret crossmotorozni és ezért utánanéztem és beszélgettünk meg kérdezõsködtem errõl.De szerintem csak haverkodna velem mert már volt egy baràtnõje de az ilyen liba volt ès most meg a többi liba ugrál a nyakába.:(((
2013. szept. 25. 20:26
 3/10 anonim ***** válasza:

Erre szokták mondani, hogy alamuszi nyuszi nagyot ugrik

Ne a FB-n eröltesd a beszélgetést

2013. szept. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazad van de attól félek hogy untatom és elutasítja hogy beszélgetünk.:(
2013. szept. 25. 21:09
 5/10 anonime válasza:
Hát igen nehéz dilemma!Velem is volt ilyen és folyton attól féltem hogy csak azért kedves velem mert sajnál,és ha valami más számára lehet hogy egyértelmű dolgot tett én akkor is ezt magyaráztam magamnak.De most jön a happy end ugyanis a barátnőim folyton biztattak hogy beszéljek vele mert még hogyha nem is tetszem neki mi csak beszélgettünk:)és egyértelműen jelezte hogy tetszem neki mert én nem olyan vagyok mint a többi barátnője volt.
2013. szept. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De jó.:) Akkor nekem is megkell emberelnem magam.Köszönöm a segítséget!:)
2013. szept. 26. 14:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért azt ne feledjétek el, hogy egy nagy dumás "népszerűbb"(nek tűnő) srác sem vágyik a kirakatba alapon (Legalábbis a normálisabbja), szóval ha van egy kis esze észre fog venni, te csak keresd a társaságát, szerintem ő is fogja a tiédet-pont mert nem vagy kirakatbábú.. nem tudom h a mai 15 évesek ilyenek-e, de remélem. 20+ fixre így van. Lényeg, hogy legyél olyan amilyen vagy.
2013. szept. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok kirakatbábu,épp ellenkezõleg.Az a baj,hogy facebookon mostanában naponta beszèlgetünk,de csak mint haver,de a suliban meg ràm sem néz és minden szünetben a termen kívül van a haverjaival(ami nem baj) meg kirakatbábu csajokkal.:( Ês nem tudom mit csináljak.Az egyik barátnõm írta hogy hívjam el.De mi lesz ha nem tetszem neki?Ötletek?
2013. szept. 27. 14:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Napi kb 10 ilyen kérdésre írom ezt a választ:Mond meg neki amit érzel,add tudtára,lépj akárhogyan,csak lépj,mert csak az idődet pazarolod ha ölbetett kézzel vársz.Annál rosszabb nem történhet h. megmondja h. nem vagy az esete és kész.Ennyi.Nem jó érzés , de akkor is jobb mintha 3 évig gyűjtögeted a bátorságodat és utána mondja ugyonezt temeg ezen agyaltál 3 évet amit már seogyan sem tudsz visszaszerezni.Sokkal egyszerűbb rögtön/minnél hamarabb kideríteni ezt mert nagyon pofára lehet esni.Ezt az egyik legjob haverom eljátszotta és nagyon megjárta azóta sose csinál ilyet. Remélem segítettem :)
2013. szept. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi hát nem tudok mást tenni csak tényleg megmondani.:((
2013. szept. 27. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!