Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez a dolog mennyire gyakori...

Ez a dolog mennyire gyakori nálatok?

Figyelt kérdés

Szóval elég sokat ismerkedem lányokkal és az utóbbi pár hónapban gondoltam beveszem a játszmába az internetes ismerkedést is.Utálok írogatni meg csetelni,mert hosszadalmas és időrabló,de elég gyorsan belejöttem és az kellett tapasztalnom,hogy így könnyebb,mint élőben.

Viszont!!!

Ebben a hónapban találkoztam 3 olyan lánnyal akivel interneten ismerkedtem meg és itt jön a de...

Az első-tényleg nagyon szép lány a képeken és élőben is,sőt még a természete is ideális,de a randin kiderült,hogy halláskárosult.Ez tudom nem szép dolog tőlem így szóvá tenni,de a történet szempontjából idevág.

A második szintén eléggé szép,de megint csak 1-2 tali után elmondta,hogy van valami agyi rendellenessége és nem érti a számokat és a közöttük lévő összefüggéseket,meg eltéved idegen helyeken és nem tudja megkülönböztetni,hogy merre van a bal és a jobb oldal.

A harmadik meg küldött egy képet amin kb 10/10es,élőben meg jó indulattal 10/5ös,mert a kép 2 éves és azóta anorexiás lett.

Kérdésem.

Az internetes ismerkedésben ennyire gyakoriak a "fura" emberek?



2013. szept. 29. 01:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Vagy valami csernobili honlapon ismerkedsz, vagy nem tudom...
2013. szept. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan nem értem hogy az első kettőt miért kellett elküldened a fenébe. Mintha tehettek volna arról hogy olyanok amilyenek, fogadok te se vagy tökéletes.
2013. szept. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
DaveGrohl ez a válasz visz mindent :D
2013. szept. 29. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem írtam írtam,hogy elküldtem őket,találkozgatok velük.
2013. szept. 29. 02:02
 5/23 anonim ***** válasza:
Ez esetben nem értem mi a bajod, kit izgat ha olyan dolog van benne? Senki sem tökéletes, nem is szabad elvárni. Örülj neki hogy elmondja neked mi benne a hiba és nem később derül ki amikor csattanhat is rajtad.
2013. szept. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nem is értem, hogy az első kettő miért kizáró ok. De persze vannak ilyenek, mint te.
2013. szept. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
41%
Ostoba vagy kérdező amiért elküldted őket.
2013. szept. 29. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Elértetek a tárgytól,a kérdésre válaszoljatok feltéve,hogy volt már életetekben legalább 1 randitok internetről.
2013. szept. 29. 02:36
 9/23 anonim ***** válasza:
91%
Most itt mindenki fikázza a kérdezőt, aztán valójában meg a sok fikázó sem járna hallássérült meg félhülye lánnyal. Csak álszentkedik a sok gyökérarc.
2013. szept. 29. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Én 2 lánnyal találkoztam a teltlanyok.hu-ról, ők olyanok voltak amilyennek mondták magukat. Melyik oldalon csajozol?
2013. szept. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!