Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez a dolog mennyire gyakori...

Ez a dolog mennyire gyakori nálatok?

Figyelt kérdés

Szóval elég sokat ismerkedem lányokkal és az utóbbi pár hónapban gondoltam beveszem a játszmába az internetes ismerkedést is.Utálok írogatni meg csetelni,mert hosszadalmas és időrabló,de elég gyorsan belejöttem és az kellett tapasztalnom,hogy így könnyebb,mint élőben.

Viszont!!!

Ebben a hónapban találkoztam 3 olyan lánnyal akivel interneten ismerkedtem meg és itt jön a de...

Az első-tényleg nagyon szép lány a képeken és élőben is,sőt még a természete is ideális,de a randin kiderült,hogy halláskárosult.Ez tudom nem szép dolog tőlem így szóvá tenni,de a történet szempontjából idevág.

A második szintén eléggé szép,de megint csak 1-2 tali után elmondta,hogy van valami agyi rendellenessége és nem érti a számokat és a közöttük lévő összefüggéseket,meg eltéved idegen helyeken és nem tudja megkülönböztetni,hogy merre van a bal és a jobb oldal.

A harmadik meg küldött egy képet amin kb 10/10es,élőben meg jó indulattal 10/5ös,mert a kép 2 éves és azóta anorexiás lett.

Kérdésem.

Az internetes ismerkedésben ennyire gyakoriak a "fura" emberek?



2013. szept. 29. 01:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
34%

9-es: Attól, hogy ilyen felszínes szardarab vagy, még nem biztos, hogy mindenki az.


Engem nem zavarna, ha hallássérült lenne, ha amúgy másban meg passzolunk. A "félhülye" kifejezés meg nem enyhe túlzás arra, hogy nem tud tájékozódni rendesen vagy diszkalkuliás.

2013. szept. 29. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

"Utálok írogatni meg csetelni,mert hosszadalmas és időrabló"

De jó, egy újabb ember, akinek fizikai fájdalmat okoz a betűvetés.

2013. szept. 29. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
51%
Na itt is megjelent ez a Sárkányidomár nevezetű szerencsecsomag. Értelmes kommentet még nem láttam tőled, csak mindenhol szitkozódás meg a negatívumok. Szerintem téged kiskorodban anyád bottal idomított, azért lettél ekkora ütődött tökfilkó.
2013. szept. 29. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Igen, kiskölyök, mert ez a válasz: "Most itt mindenki fikázza a kérdezőt, aztán valójában meg a sok fikázó sem járna hallássérült meg félhülye lánnyal. Csak álszentkedik a sok gyökérarc." aztán nagyon kedves volt :)


Inkább ne erőlködj.

2013. szept. 29. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

sárkány inkább válaszolj a kérdésre vagy hord el magad te ostoba troll.

Utánalévő.

Olvasd el a kérdést újra mielőtt sugárban hánysz.Az időrabló volta miatt nem kedveltem és a miatt,hogy sokkal kellemesebb egy parkban beszélgetni fizikai közelségben,mint a gép előtt ülve.Vagy ha te beoltasz nőket fél óra alatt randira neten,akkor meg taníts mester.A netes ismerkedés időigényes,ha jól nyomod még akkor is.

2013. szept. 29. 03:01
 16/23 anonim ***** válasza:
43%
Szerinted a valóságban ki járna hallássérült, vagy tökkelütött csajjal? Max. a 120 kilós, bűnronda, pattanásos, zsíroshajú elesettek, akiknek már tökmindegy csak luk legyen, örülnek ha nőt látnak. Vagy te is ilyen vagy, vagy kamuzol, hogy bevállalnál ilyen csajt.
2013. szept. 29. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Erre már válaszoltam neked az előző kommentemben, hogy eltúlzod a dolgot. Felesleges szócséplés, mert a hozzád hasonló tajparasztok nem értenek a szép szóból.
2013. szept. 29. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Kérdező! Nagyon változó hogy kit fogsz ki neten, ez nem oldal hanem emberfüggő. Nyílván rengetegen kamuznak, de minden oldalon ki lehet fogni normális csajokat.
2013. szept. 29. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerű a válasz: a szerencse forgandó.
2013. szept. 29. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Feke88 ***** válasza:

Hihetetlen... Mit kell behisztizni azon, hogy Ő dönti el, hogy milyen nővel akarja megosztani a SAJÁT életét és testét és nem a TI elvárásaitok szerint?

Nem felel meg az elvárásoknak, akkor nem felel meg. Ez van!

Nem ők tehetnek róla... És? A kérdező tehet róla? Vagy én?

Én pl le se szarom, hogy ki tehet róla.


A kérdéshez:

Igen, sajnos a netes ismerkedés az tele van ilyen trükkös emberekkel. Én ezért nem is ismerkedem neten tizentaknyoséves korom óta. Akkor engem is beszopattak a dagadékok és egyéb rút szerzetek. Azóta, ha valakiről nem valami ótvar képet látok, akkor már fel sem merül bennem, hogy valódi kép lenne a másik személyről. :D

2013. szept. 29. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!