Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mi az oka annak,...

Szerintetek mi az oka annak, hogy képtelen vagyok találni egy ilyen lányt?

Figyelt kérdés
Aki aranyos, cuki, vonzó a számomra, mégis kedves, jó fej, lehet veel hülyülni, tud őszintén szeretni, jóindulatú, de nem szent azért, van egy kis perverz, huncut hajlam is benne, de mégis, ha meglátom agyon lenne kedvem szeretgetni. :D Unom már ezt a sok nagyképű, beképzelt, egoista alja lányt, nekem ilyenek nem kellenek.
2013. okt. 3. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
pffffffffffffff....rózsaillatút ne szarjon?
2013. okt. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek megbántani kérdező, de te vagy az az ember aki ezt már 2457682.-re kérdezi meg. Az az oka, hogy rossz helyen keresgélsz, ha egyáltalán keresgélsz. Mindig azokra a lányokra érdemes figyelni, akik háttérbe húzódóbbak, nem nagyhangúak. Visszafogottak, csendesebbek. Lehet, hogy észre sem veszed őket a kialakított ideál képed miatt, mert aki kicsit is más, eltér e képtől azzal már nem is foglalkozol. Légy résen!
2013. okt. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én pont ilyen vagyok csak valószínű nem neked!
2013. okt. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyennek érzem magam de van, hogy irántam nem érdeklődnek és van, hogy engem nem érdekelnek.


Egyébként igen, rossz helyen keresgélsz. Ne görcsölj rá!

2013. okt. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, csak mivel nem szeretek a középpontban lenni, nem igazán vesznek észre. Ez van.
2013. okt. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!