Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hisztek a fiú-lány barátságban?

Hisztek a fiú-lány barátságban?

Figyelt kérdés
2013. okt. 5. 10:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
mint bemondás persze, de mint őszintén létező jelenség, úgy bizonyos kor fölött nem.
2013. okt. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Az exem a legjobb barátjával csalt meg és jött össze utánam. Nem, nem hiszek benne. :D
2013. okt. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Lehet, ha mindkét fél megbírja állni, hogy ne úgy nézzen a másikra. Bár nálam eddig úgy volt, hogy a pasi akart volna többet vagy szívesen benne lett volna többen, ha én is szerettem volna, tőlem függött.
2013. okt. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Persze! Nekem is vannak lyan fiúbarátaim akikkel csak barátok vagyunk semmi más. És később sem lesz belőle semmi.
2013. okt. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
10-15 évig is működhet amíg elrontjátok! :D Nem létezik.
2013. okt. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nem hiszek benne.

Ha a lánynak lesz pasija akkor féltékeny lesz és a lány hanyagolna és a barátság megszűnik.

Annak kicsi az esélye h velem valaki is összejönne.

Egy barátnőm volt, de ő minden lányra féltékeny volt, ha lenne lány barátom akkor rá is féltékeny lett volna.

2013. okt. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Igen de egy idő után valaki midig többet akar! :D
2013. okt. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
...és ez az esetek túlnyomó részében a fiú, vagy, ha nem akkor meleg ---> konklúzió: csak a fiú lehet hibás.
2013. okt. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Már egyszer rtam választ, nekem tényleg van olyan fiúbarátom, 1 tutira aki nem érez és később sem fog barátságnál többet érezni, ezt tudom, és persze én sem! Létezik, csak kevés, de nekem több is van akivel nincs több csak barátság!
2013. okt. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
sose lehet tudni mit hoz a jövő...
2013. okt. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!