Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy olyan fiúnak, aki nem...

Egy olyan fiúnak, aki nem gazdag, nincs kigyúrva, nincs meg 180 centis, nincs meg 30+ éves, nem bunkó, tényleg soha nem lehet barátnője?

Figyelt kérdés

Mert én ilyen vagyok és nem sok sikerem volt még. Szerintem nem vagyok csúnya, de olyan nagyon jóképű sem.

20F


2013. okt. 8. 15:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Sose mond, hogy soha.
2013. okt. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Már megint mi ez a hülye, általánosítgató, értelmetlen kérdés??? Nem szeretem a kigyúrt és bunkó srácokat, miből gondolod, hogy mindenkinek ők kellenek? Pfff...

Ha nem ilyen lenne a hozzáállásod, talán lenne barátnőd.

2013. okt. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Nagyon kicsi rá az esély...mióta a társkeresőket is elárasztották a menőmanó kúrógépek, azóta a középszerre rá se köpnek az ottaniak.


"n+1. lúzer kérdés,édes istenem nem unjátok még?"


Ha nem tetszik, ne olvasd, isten veled. A lúzerezésért meg kaptad helyből a mínuszt, te bugris pojáca.


"nem értem hogy miért gondolod hogy a nők csak a pénzre mennek"


A nagytöbbségük tényleg csak arra megy. Vagy a jó külsőre. A belső értékekre meg szarnak egy nagyot.


"Remélem neked (nektek) így nem is lesz."


A hozzád hasonlóak nem is kellenének, maradj meg Cirminél és Nyávinál. Te is kaptad a mínuszt.


"Már megint mi ez a hülye, általánosítgató, értelmetlen kérdés???"


Mégegyszer: ha nem tetszik, ne olvasd, van még bőven sok más kategória ezen az oldalon.

2021. jan. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!