Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nincs a társkereső...

Miért nincs a társkereső oldalakon olyan férfi, aki nem csak szexet akar?

Figyelt kérdés
Voltam már fenn párszor társkereső oldalakot, egy-két jó fej férfit megismertem, de sajnos rá kellett jönnöm, hogy ők már olyan szinten bele vannak bolondulva ezekbe az oldalakba, hogy nem válnak meg tőle... A többiek meg csak szexet akarnak.. Pedig jó dolog ez az internetes társkeresés, szerintem, csak jól ki kéne fogni.. Csak a sok perverz állat elveszi a kedvem az egésztől :D

2013. okt. 11. 12:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Ezen a tizenéves szoktak picsogni.

2013. okt. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem csak olyanok vannak fent. Én pl. kb. 3 éve ismertem meg ott egy srácot, azóta szinte az egyik legjobb barátom :)
2013. okt. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
20 vagyok, és nem picsogás, csak ez az észrevételem.. sajnálom.
2013. okt. 11. 12:27
 14/20 anonim ***** válasza:
peches vagy....máshol ismerkedj
2013. okt. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
27%

"Nem csak olyanok vannak fent. Én pl. kb. 3 éve ismertem meg ott egy srácot, azóta szinte az egyik legjobb barátom :)"


Friendzone... jó nagy balek lehet, és nincs benne büszkeség.

2013. okt. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
De van. Én is ott vagyok, bár még csak ismerkedésre se használom egyik oldalt se. Kb soha nem beszéltem ilyen oldalon senkivel. xD
2013. okt. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Miért nincs a társkereső oldalon olyan nő, aki nem felszínes és nem anyagias?

Erről pedig ennyit, ide egy pontot kérek.

2013. okt. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
hűha... jó kis visszavágó, utolsó válaszadó. Látom, neked sincsenek jó tapasztalataid ..
2013. okt. 11. 14:59
 19/20 anonim ***** válasza:

Pont azaz hogy vannak. A kőgazdag kigyúrt tahóállatokon kívül nem adtok esélyt senkinek, aztán hisztiztek hogy csak szexre kelletek nekik meg szemétpasik fúj monnyonle...

Nevetséges...

2013. okt. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"Friendzone... jó nagy balek lehet, és nincs benne büszkeség."

Már miért? Mindketten zenélünk, és így van bőven közös téma.

Egyáltalán nem balek. Egyszerűen így kezdtük az ismerkedést, hogy nem konkrétan társkeresés céljából, hanem levelőztárs, beszélgető partner.

2013. okt. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!