Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A normálisabb srácok tényleg...

A normálisabb srácok tényleg nem járnak bulizni? :O

Figyelt kérdés
Nem a csattrakész állapotú bulizásokra gondolok...De ezt már több embertől is hallottam. Persze tény, hogy nem velük vannak tele mondjuk a szórakozóhelyek de azért néha csak elmennek a haverokkal nem?
2013. okt. 13. 10:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Van amelyiknek haverja sincs és jól megvan, ha nem jobban is.
2013. okt. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Igen, egy-egy sörre kiugranak haverokkal, de azután haza, ha jól tudom :)
2013. okt. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Nem tartom magam kifejezetten normálisnak, de max 2-3 havonta, ha lenézek iszogatni, nem járok minden héten.
2013. okt. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Zakathol ***** válasza:
23%
Én csattra szoktam vágni magam néha. Nincs semmi köze a "normálisságnak" a bulizási szokásokhoz.
2013. okt. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
hát én ismerek normális embert aki valóban nem jár buliznimet szerinte ott ugyi a piálás megy és ő semmilyem mértékben nem iszik alkoholt persze van buli pia nélkülis de én nem erőltetemh nem akarja
2013. okt. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
2-3 havonta mozdulok ki.
2013. okt. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Én nem nagyon szoktam.

17/F

2013. okt. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
45%

a 21 évem alatt még sosem mozdultam ki itthonról.

normális vagyok-e vagy sem?

jó kérdés....járok pszichiáterhez meg dühterápiára is fogok....és igen ÉN BEVALLOM, NEM VAGYOK NORMÁLIS NA ÉS AKKOR MI VAN HMMM, MI VAN AKKOR HMMM BAJOD VAN...GYERE ÉS INTÉZZÜK EL.

KINT..BETÖRHETJÜK EGYMÁS KIBEBASZOTT FEJÉT!!!

De alapjáraton nyugodt vagyok.

2013. okt. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Én nem igazán járok. Egyrészt azért mert tudom jobb dolgokra is költeni a pénzemet, minthogy minden hétvégén több ezret eligyak. Másrészt az ott lévő társaság sem túl vonzó dolog számomra.
2013. okt. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Én normálisnak tartom magam. 14-17 éves koromba elég gyakran jártam bulizni, de akkor se ittam le magam halálra. Aztán most 18-19 évesen már csak haverokkal néha összeülünk. Szórakozóhely tele van már 14 évesekkel normális 19 éves ember nem megy oda közéjük. Kocsmába meg egyéb lezüllött helyekre meg miért mennék, ha haverjaim házába is tudunk iszogatni, dumálgatni. Nekem már céljaim vannak az életben és nem akarom minden hétvégén elverni ilyen hülyeségekre a pénzem.
2013. okt. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!