Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A normálisabb srácok tényleg...

A normálisabb srácok tényleg nem járnak bulizni? :O

Figyelt kérdés
Nem a csattrakész állapotú bulizásokra gondolok...De ezt már több embertől is hallottam. Persze tény, hogy nem velük vannak tele mondjuk a szórakozóhelyek de azért néha csak elmennek a haverokkal nem?
2013. okt. 13. 10:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Én csak a haverokkal szoktam eljárni valami kis pub-ba vagy biliárdozni.

Discóba nem járok

2013. okt. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Néha egy-egy sör belefér vagy nagyon ritkán ha van valami koncert ami érdekel és egyetem mellett belefér,akkor el szoktam menni.De ezen kívül tényleg nem nagyon szoktam eljárogatni így többször helyekre,mert legtöbbször bele sem fér az időmbe,és nem is vagyok az a nagy bulizós típus.

De vannak sokan mint pl. én is,aki szívesen menne néha ide-oda,de nincs kivel menni.Vannak haverjaim,de ők sem bulizós típusok és nem is nagyon szoktak elmenni túl sokszor ilyesmi helyekre.

2013. okt. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

én sem nagyon ritkán rúgok be 3-4 hónapban 1x talán

17/F

2013. okt. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Én normális, konzervatív srácnak tartom magam. Bulizni viszonylag ritkán, havonta egyszer-kétszer járok. Ennek több oka is van, szar a zene, én a retrót és a rockot kedvelem, nem a tucc-tucc szart, továbbá engem meglehetősen feszéjez a diszkókban uralkodó meglehetősen alacsony erkölcsi morál, sok ember nem tudja, hogy mi a különbség a tánc és az állva kefélés között. Arról nem is beszélve, hogy a bulikon általában az idióták sokkal nagyobb koncentrációban vannak jelen.

Amúgy igen, néha azért elmegyek a barátaimmal. A házibulikat pedig kifejezetten szeretem. De ne buliban akarj ismerkedni, jó eséllyel kifogsz egy tipikus bunkót.

2013. okt. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Én normálisnak érzem magam, és néha azért szoktam járni bulizni :)
2013. okt. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Én spec egyáltalán nem voltam inni/bulizni, nem érdekel az alkohol, meg a tömeg. Néha, ha épp ott vannak, barátokkal elmegyünk egyet enni vagy kirándulni, de ez azért nem nevezhető "bulinak". Szeretek egyedül lenni itthon, netezgetni, olvasgatni, attól, hogy nem vagyok eljárós fajta, még nem vagyok bolond sem.

S persze fordítva is igaz, nem lehet teljes korrelációt vonni a 'normalitás' és az eljárás közt.

2013. okt. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Eddigi életem során egyszer-kétszer voltam bulizni és az bőven elég volt (nem látom semmi értelmét annak, hogy szarabbnál szarabb zenére dülöngélünk jobbra-balra). Inkább csak kártyázni, dartsozni vagy biliárdozni szoktam eljárni barátokkal, haverokkal. Néha iszogatással egybekötött beszélgetést csinálunk főzéssel, de ennyi.


Velem buliban fix, hogy nem fogsz találkozni.

2013. okt. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Kit nevezünk normálisabb srácnak?
2013. okt. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Hogyne járnánk, én most voltam pénteken koncerten. :D Bár a diszkók annyira nem népszerűek szerintem számunkra. De a házibulikkal nincs semmi gond. :)) Viszont számodra szerintem nem vagyok normális. xD
2013. okt. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Amennyiben én nrmális vagyok, nem tudhatom magamról nyilván nem tudok objektíven vélekedni, nem járok diszkóba, már ha ezt jelenti a buli. Összeülün haverokkal egy kis kocsmában (nem késdobáló) elbeszélgetünk pár sör mellett, motrokról, autókról, munkáról, nőkről (nem ribikről) aztán hazamegyünk, ennyi.. aki azzal jönne, hogy ha nem voltam dizsiben honnan tudom, hogy nem esne jól: voltam, 3-szor életemben, sem a stílus sem a hely, sem az ott szórakozók nem jönnek be
2013. okt. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!