Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A normálisabb srácok tényleg...

A normálisabb srácok tényleg nem járnak bulizni? :O

Figyelt kérdés
Nem a csattrakész állapotú bulizásokra gondolok...De ezt már több embertől is hallottam. Persze tény, hogy nem velük vannak tele mondjuk a szórakozóhelyek de azért néha csak elmennek a haverokkal nem?
2013. okt. 13. 10:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Én meg ezzel nem tudok mit kezdeni, ha valaki ennyire sztereotip. A kettő nem zárja ki egymást, normálisan is lehet bulizni, hogy nem iszod más emberré magad, hanem csak jól érzed magad a helyen a haverokkal és közös program gyanánt jártok el. Ráadásul ott is meglehet ismerni rendes lányokkal.


Eléggé gyakran eljárok, mondjuk lassan Budapesten alig találok olyan helyet, ahova szívesen elmegyek, és nincsen vagy tömeg, vagy rossz zene, vagy tele idiótákkal és beképzelt alakokkal. Én teljesen normálisnak gondolom magam, rendszeresen sportolok, egyetemet végeztem (habár a céljaim, elképzeléseim nem találkoznak jelenleg a valósággal) és vannak értelmes hobbijaim is. Ha ez beletartozik a normális kategóriába, akkor bátran kijelenthető, hogy normális vagyok. Ha ideveszem azt,hogy eljárok bulizni, de így más nem számítok normálisnak, akkor szerintem nem bennem van a hiba.

2013. okt. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Nos én "normálisabbnak" tartom magam olyan szempontból, hogy nem iszok, nem cigizek, nem drogozok és nincsenek káros szenvedélyeim egyáltalán. És igen, én egyáltalán nem járok bulizni?


Miért?


Azért mert nem olyan a személyiségem egyszerűen. Egy buli, legyen akármilyen nem tud szórakoztatni. Sem célja, sem értelme nincs számomra. Az, hogy szól valami műzene, közben mindenféle emberek táncolnak és alkoholizálnak, nekem nem fér bele a szórakozásról alkotott elképzelésemben. De a házibuli sem. Egyszerűen taszít az ilyesmi. Sokkal többre értékelem, ha pl. így ősszel elmehetek a természetbe sétálni egyedül, vagy barátokkal, vagy ha lenne párom, vele. Vagy valamilyen családias összejövetel, szalonnasütés, miegymás.

Soha nem voltam buliban életem 22 éve alatt és tudod mit? Egyáltalán nem érzem azt, hogy bármit is vesztettem volna, sőt...


Egyszerűen ellenkezik a természetemmel.

22/F

2013. okt. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Az elgépelésekért meg bocsi, gyorsan írtam.
2013. okt. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"De a házibuli sem. Egyszerűen taszít az ilyesmi."


Pedig ott tök jókat lehet beszélgetni, ha jó a társaság. Nem ilyen Amerikai pités Stifler party minden házibuli.

2013. okt. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

néha kimozdulok meg keresem a haverjaim társaságát, oszt ennyi, nincs több izgalom amit nyújthatok, keress inkább mást :D

f20

2013. okt. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!