Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Facebook-on ha főleg csak én...

Facebook-on ha főleg csak én kérdezek akkor a csajt nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Az esetek kb 5%-ában kérdez csak vissza amúgy csak válaszol a kérdésekre.

17/F


2013. okt. 23. 22:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, bár a válaszok minősége se mindegy. Ha hosszabban válaszol, nem csak egy-két szóval, akkor lehet, hogy szimplán "kemény dió", de alapvető dolog lenne, hogy ha valakit érdekel a másik ember, akkor ő is visszakérdez.
2013. okt. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Alapvetően kifejt hosszabban dolgokat ha kérdezek. Csak visszakérdezni nem szeret.
2013. okt. 23. 22:09
 3/13 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálj felvetni egy témát és ne csak kérdezz persze tudom, hogy ez nem könnyű.
2013. okt. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez annyit jelent, hogy figyel téged, figyel az írásodra, rakja össze magába a képet rólad.
2013. okt. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Amúgy milyen témákat dobjak fel?

Valami vicceset tudnátok mondani? :D

2013. okt. 23. 22:12
 6/13 anonim ***** válasza:
gyakorikérdések.hu
2013. okt. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Nincs ebben semmi különös. Ilyenek a nők. Neked kell nagyon sok mindennel rendelkezned, lenyűgöznöd őt, neki viszont semmit nem kell tennie. Úgy érzi, örülj ha ad neked esély. Fél óránként itt is ki van írva hogy: Valaki beszélgetni? 18/L. Aztán ha ráírsz hogy miről szeretne beszélgetni, azt írja, bármiről. Én itt általában zárom is a "beszélgetés", de akik tovább mennek, azt tapasztalják hogy ők írnak, a nők pedig egy két szóval válaszolnak, ha kérdeznek is csak olyan sablonos dolgokat hogy: mit csinálsz szabadidőben? Mi a hobbid stb. Vagyis semmi olyat, ami bármit is elárul rólad.
2013. okt. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból írom, hogy ez akkor bukta, sajnos :/
2013. okt. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Nem!
2013. okt. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mi nem?
2013. okt. 28. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!