Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Facebook-on ha főleg csak én...

Facebook-on ha főleg csak én kérdezek akkor a csajt nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Az esetek kb 5%-ában kérdez csak vissza amúgy csak válaszol a kérdésekre.

17/F


2013. okt. 23. 22:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

nem számít ha nem kérdez vissza. az a lényeg hogy rajtad járjon az agya.

írj olyat, amire biztos hogy visszakérdez.

meg olyat ami érzelgős, és ha rá gondol, akkor te juss az eszébe.


amúgy ha nem kérdez akkor valószínű csak barátságot akar, de ha ilyen finoman nyomulsz, akkor egy idő után fog keresni. nem 1-2 hetes folyamat ezt kivitelezni. 3-4 hónapba is beletelhet akár.

2013. okt. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
De ha a csaj nem kérdez vissza, csak teljesen ritkán, akkor ő mégis hogyan akar képet kapni a kérdezőről? Szerintem abba egy nő sem szakad bele ha néha magától is ki tud izzadni egy témát, vagy egy kérdést.
2013. okt. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én lány vagyok. Volt már ilyen velem, hogy beszélgettem egy fiúval aki mindig kérdezgetett rólam, de csak ő, én nem. Nem azt mondom, jó fej volt, meg helyes is, csak én akkor másba voltam szerelmes (azóta bánom), és így nem foglalkoztam vele különösebben. De ez nálatok lehet, hogy más. Lehet, hogy te is bejössz neki csak nem tudja mit kérdezzen, pl, hogy ne érezze úgy, hogy nyomul.:)
2013. okt. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!