Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy a lányok...

Miért van az, hogy a lányok egyfajta ösztönös, fura séma mentén működnek?

Figyelt kérdés
Sokat tanulmányoztam az emberi pszichét, az állati ösztönöket, szaporodást, vonzalmat stb. Aztán gyakorlatban is kipróbáltam és tényleg fura mód minden lány, akinél voltak sikereim (csók, tipi-tapi, petting stb), azoknál azért ovlt sikerem, mert sikeresen játszottam le, hogy alfahím vagyok, még, ha valójában belül én még mindig az a kedves, kicsit félénk, visszahúzód, érző szívű gyerek is voltam, de legalább a randi erejéig sikeresen mutattam, hogy megfelelő tenyészhím vagyok, persze volt lány, akinél nem sikerült elérnem a látszatom lelepleződött, sajnos kicsit túlzásba vittem, hogy eltúlóztam a barátnőim számát és gondolom látta, hogy hazudok a nonverbális jeleimből, plusz neki én ronda voltam külsőre, hiába is próbáltam pozitív lenni, de a legtöbb lánynál tényleg működik a dolog, bizony ronda srácként is lehet smárolni szép lánnyal is, az más kérdés, hogy egy kapcsolat erejéig nemt udnám játszanai az alfahímet, de jó színjáték esetén már első randin lehet csókolni a lányt és ne fog ellenkezni, ha jó a színjáték. Magamról röviden annyit, hogy olyan ronda vagyok, hogy még a tesómék is megmondták, hogy csoda lesz, ha valaha egy lány is szóba áll velem valaha. Egyetlen erényem az átlagnál magasabb intelligenciám.
2013. okt. 27. 22:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Kár, hogy az átlagnál magasabb intelligenciádat is az enyhe autizmusodnak köszönheted. :S


Amúgy meg nem működne ez minden lánynál, megnyugtatlak. A ribiknél működik, normálisaknál nem.

2013. okt. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
továbbá kár hogy az egész kérdésed meg az irományod valahogy nem életszerű
2013. okt. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy én hiszek neked. Viszont problémák vannak a fogalmazásoddal, a helyesírásoddal és a szóismétlésekkel.


Átlagnál magasabb intelligencia? Nem hinném barátom. Viszont az tény, a buta libáknál tényleg bejön az alfahím viselkedés. Ráadásul minél rondább valaki, annál hihetőbb a sztory. Ennek van egy háttere is, amivel nem fárasztanám a nagyérdeműt. :)

2013. okt. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
"Sokat tanulmányoztam az emberi pszichét" Ahhoz képest elég sok hülyeséget írsz... Nem tanulmányoztál te semmit, ezt az egészet most találtad ki, látszik belőle, hogy nemhogy lányt, de még embert sem láttál közelről, a pszichológiához pedig olyan hülye vagy, hogy az már szinte fáj.
2013. okt. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Saját példámből tudom hogy müködik nagyon is ha ribi ha nem.Szerencsére általába engem nem tartanak rondának a lányok,olyan átlagos kinézetünek tartom magam de mégis sikerült már 10/10 lányokat(csak külső 10)hasonló dolgokkal hosszab rövidebb ideig "megszerezni".Sőt hogy nem csak a ribiknek jön be jobban az alfahím azt az is bizonyítja hogy 3 évig volt barátnőm és egész addig szeretett amég történtek olyan dolgok az életemben amitől lelkileg meggyengültem,egész addig szinte rajongot értem de amint megérezte azt hogy gyengébb vagyok és láta rajtam hogy nem vagyok a toppon egyből változtak a dolgok,és kb.erre fél évre szakított.Biztos vagyok benne hogy tudat alatt ez sodorta ilyen irányba dolgot és úgymond ettől szeretett ki belőlem.Szóval ha nincs rengeteg pénzed nagy hatalmad,nem vagy egy álom férfi külsőre de boldogan akarsz élni egy lánnyal csak úgy lehet hogy a falka hímet lássa benned és a "biztonságot"és tudat alatt szerintem minden nő ezt keressi.(22/f)
2013. okt. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
#4 Nem most találta ki, hanem már nagyon-nagyon régen, és minden héten felteszi többször is ugyanezt a kérdést csak kicsit átfogalmazva. De a lényeg mindig ugyanez: "Nyomi srác vagyok, megjátszom az alfahímet, smárolok csajokkal, a lányok furák." :S
2013. okt. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#5 Hogyne. :D
2013. okt. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

valamiért tényleg így van, ha az 1. randin van valami, akkor többedik is lesz.

persze úgy ha eleve tetszik az illető. ha tetszik de nem csinál semmit, elmegy a kedvem.

nekem ilyenekből 1 éves kapcsolatok lettek

2013. okt. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Amire most a kérdésed irányul az az emberi ösztönök működésének az alapja, amivel mindenki tisztában van, aki egy kicsit is "tanulmányozta az emberi pszichét". Szóval ez a dolog már itt elbukott. De te még tovább tetőzöd azzal, hogy csak lányokról írsz, holott tudnod kellene, hogy a fiúk szintén "egy séma szerint működnek", ezek a dolgok a fajfenntartáshoz kapcsolódnak, a túléléshez, ősi ösztönökön alapszanak, amivel mind tisztában kellene lenned már csak akkor is, ha valóban az átlag feletti intelligenciával rendelkeznél, mint ahogy azt itt szerényen kijelentetted.
2013. okt. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#8 Egy év semmi. Hosszútávú kapcsolathoz idő kell, meg kell ismerni a másikat, nem rögtön első randin egymásra mászni.
2013. okt. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!