Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Engem miért mindig a csúnya,...

Engem miért mindig a csúnya, kövér, infantilis nők találnak meg, amikor férfiként egészen jó képű vagyok mások szerint?

Figyelt kérdés

Feláll a hajam már ettől. Miért nincs csinos, szingli lány, aki kezdeményezne? Nem a külsőségeket nézem, az vessen rám követ először, aki anélkül, hogy megnézné a másikat, máris mély lelki kapcsolatba tud kerülni vele. Ergo külső megfog, belső megtart...


A személyiségem érdekes mások szerint. Széles látókörű vagyok és abszolút nem unalmas. Sokat gondolkodom, mert írni is szeretek és érdekelnek a művészetek is. Van önálló gondolatmenetem, kommunikatív vagyok, de folyton olyan nőkbe botlok, akik két értelmes szót nem tudnak kinyögni a hajfestéken meg a szempillaspirál szavakon kívül. Nekem ez nem elég.


2013. nov. 1. 14:57
1 2 3
 11/21 ASOT ***** válasza:

Pölö megnézel egy filmet, egy sorozatot 1 kövérkés vagy túlsúlyos vagy húsisabb lány van benne max, a többi mind az a sportos karcsú pont jó alkatú lány...nemde?

Szóval úgy néz ki a közeledben lehet h a csajok mind színésznők.

Amelyik meg nem az meg maradt neked.

2013. nov. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Érdekes!Ti pasik saját véleményetek szerint mind jóképűek és csodálatosak vagytok.De a nők mind kövérek,csúnyák,buták....?Talán túl magas a mérce és kicsit sokat képzelsz magadról,nem gondolod?
2013. nov. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Figyi, nem én állítottam, hogy jó képű vagyok. Értelmezd a kérdést. És nem állítottam minden nőről, hogy csúnya, kövér, csak arról szólt a kérdés, hogy miért ők találnak be nálam? Kérlek olvasd el újra a kérdést, ha nehézségeid támadtak. Nem képzelek magamról sokat, pusztán tisztában vagyok a lelki értékeimmel.
2013. nov. 1. 16:40
 14/21 anonim ***** válasza:

Meglehet, hogy mégsem vagy annyira jóképű, csak nem akarnak megbántani?

Vagy netán mással van a baj? Lehet, hogy a személyiséged vagy a természeted mégsem annyira vonzó, mint amilyennek képzeled?

2013. nov. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Hát de olyan nincs, hogy senki ne szeressen belém, amikor már voltak barátnőim anno. Tény, hogy az egyik nagyon durván megtört lelkileg. Lehet annak a kihatásai ezek? Annak a levét iszom és ezért nem kerít a közelembe egy potenciális jelöltet az élet?
2013. nov. 1. 16:54
 16/21 anonim ***** válasza:
87%

Elárulom: a kérdésed és a hozzászólásaid alapján bizony nagyon is a személyiségeddel van a baj.

Értetlen vagy és akaratos. Ezen az se segít, ha néha irogatsz.

2013. nov. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
De akkor elmagyaráznád? Mármint, miből jön le ez? Elfogadm ezt, sok hibám van, de a szívem is nagy. Hogyan ne legyek értetlen és akaratos?
2013. nov. 1. 17:05
 18/21 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is egy ostoba tuskó vagy. Egy tipikus gyik-es lúzer! Egy férfi cselekszik. Nem itt siránkozik mint egy kis p0:cs!
2013. nov. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
33%...:D LOL
2013. nov. 2. 08:45
 20/21 anonim ***** válasza:
Miért nem te kezdeményezel olyanoknál akik tetszenek is?
2013. nov. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!