Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 20 év alatti vékony lányok!...

20 év alatti vékony lányok! Titeket zavar az, hogyha egy kissé túlsúlyos srác próbál közeledni felétek? Esetleg vannak előítéleteitek velük szemben?

Figyelt kérdés
A kissé túlsúlyos alatt gondolok itt arra,hogy van pocakja,de nincsenek lógó csöcsei stb.
2013. nov. 2. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
14%

igen!

ha én vékony vagyok, a srác is legyen szálkás, ás azért izmos is!

valamit valamiért!

2013. nov. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

nem zavar:) sokkal jobban szeretem ha van alakja a pasimnak, nem csak csont és bőr:)


de te is a vékony lányokat szólítottad meg, szóval gondolom neked csak azok jönnek be.

2013. nov. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
te dagadt vagy de neked vékonyak kellenek? takarodj már. te itt előítéletes vagy, a csajok meg ne legyenek? szánalom
2013. nov. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem bejön a mackó alak. :)
2013. nov. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Eddig nem próbálkoztam a vékony lányoknál pont emiatt,csak sikerült nagyon megkedvelnem egy vékony lányt és nem tudom,hogy őt zavarja-e a súlyom!
2013. nov. 2. 19:58
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem általánosan nem jön be ez a mackós alkat, egy bizonyos fiú miatt.. tudom hogy ez nem szép, de ez van. VISZONT előbb megismerek valakit és utána ítélkezek, szóval ha megismerem és szimpatikus akkor nem zavar hogy dagi. amúgy még valamivel jobb is mint a pálcikaember alak.
2013. nov. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Zavar, mert a kövérségről az egészségtelenség jut eszembe. Ha kövér embert látok arra gondolok hogy biztos egészségtelen életet él, vagyis alapvetően nem táplálkozik helyesen és nem mozog rendszeresen.

Ebből pedig arra gondolok hogy aki ilyen igénytelen magára nézve, akit ennyire nem érdekel a saját teste és egészsége, az hogy mondjuk emiatt 10-20-30 évvel korábban fog meghalni, ahhoz nem igazán tudnék vonzódni.


18/F

2013. nov. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vagyis 18/L :DD
2013. nov. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem bírom ha kövér!! Ha már én vékony és szép vagyok akkor a pasim se guruljon :/ nem tehetek róla vékony vagyok akkor a párom is vékony legyen! Már bocs!
2013. nov. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy válogat a lúzer.... Talán nyisd ki a szádat előtte és kérdezd meg tőle amit tudni akarsz!
2014. jan. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!