Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem tudok találni egy...

Miért nem tudok találni egy megfelelő barátnőt?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem,hogy nem síni szeretnék.Boldogulok így is.Csak hátha van valami hiba amit én nem gondolok és ti kívülállók észre vesztek.

Magamról annyit,hogy 20 éves fiatal srác vagyok.Átlagos külsővel.Viszont mindent megteszek,hogy jobb legyek.Csöndes,szűkszavú ismerkedés elején de utána jól kommunikálok.Normálisan állok az emberekhez,nem vagyok bunkó.illemtudó és udvarias vagyok.

Na szóval én egy átlagos lányt keresek akit szerethetek és viszont szeretne.Akiben megtudok bízni és viszont bízik bennem.Értelmes,okos,nem féltékenykedik,hűséges.Aki azt adja amit én adok neki.

Úgy gondolom nem nagy elvárás.Viszont alig akad ilyen lány.Voltam több randin is de mindig csalódtam.Nem akarom hajkurászni a szerelmet csak már ideje lenne.Tudom fiatal vagyok.



2013. nov. 6. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, csak annyit kommentálnék h a szerelemhez sosincs túl korán, nem vagy fiatal hozzá. A szerelem kialakulása rengeteg véletlen egybeesése, attól függ mikor találkozol/futsz össze azzal akivel.

Vkinek 12 évesen vkinek 22 évesen jön össze. Annyit tudok tanácsolni főleg a mai viszonylatba h adj a külsődre, ruháidra. Lehet h nagyképűnek hangzik először, de sajnos saját magamon tapasztaltom h így tényleg sokkal többen szemezgetnek. Pontosabban azelőtt soha, most pedig minden nap az utcán amikor megyek van legalább 1 vki és ez nagyon jó érzés, attól függetlenül h tetszik-e vagy nem.

A belsőm nekem is ugyanilyen, vagy legalabbis hasonló.


És fel a fejjel, ez teljesen véletlen h kivel mikor és azzal-e akivel. Ezt ugy tudod növelni h nyitottabb szemmel jársz és kevesebb időt töltessz otthon, mármint több társasági helyen fordulsz meg.


Sok sikert! ;ddd

2013. nov. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tényleg fiatal vagy. Hidd el megtalálod az igazit akire vágysz előbb vagy utóbb :)
2013. nov. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak tudjátok.Nem is igazán a szerelem hiányzik már.Hanem a lány testi közelsége.
2013. nov. 6. 21:02
 4/4 Bajusz20 válasza:
Nem vagy egyedül énis ezel a problémával küzdök már jo ideje.20/f
2013. nov. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!