Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az a lány aki szép és nincs...

Az a lány aki szép és nincs pasija túl válogatós?

Figyelt kérdés

én ezt tapasztalom.

na meg amíg vele foglalkoztam volna le sem t.jt most h a barátnőjével foglalkoznék féltékeny..... Érdekes....



2013. nov. 9. 13:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
44%

Válogatós, mert senki nem elég jó neki, nincs senki, aki megugorná nála a "lécet". Közben annyira nem is fullos ő se, csak ezt nem veszi észre.


A nők zöme ilyen, fogadd el. Hajtottál rá, lekaksizott, berakott a barát zónába, te ráhajtottál a barátnőjére...de bunkó vagy hallod - gondolja ő. ;)

2013. nov. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegyik. Én pl nem,de azért mindenkinek van "ideálja" vagy vmi elképzelése a partnerről. És lehet,hogy sokan összejönnek fűvel- fával csak azért,hogy ne legyenek egyedül,én nem ilyen vagyok. Akihez nem vonzódom így vagy úgy azzal nem fogok összeállni.
2013. nov. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát ha ez a helyzet, akkor ő tipikusan ahhoz vonzódik, akit nem kaphat meg. De az is előfordulhat más szintén szép, egyedülálló lányoknál, hogy pl. szociálisan esetlen, és a pasik úgy vannak vele, hogy nem bajlódnak egy ilyennel, vagy nem bajlódnak egy zárkózottal. Az is lehet, hogy tényleg túl válogatós, vagy beképzelt, ami persze látszik is rajta, és ezért nem kezdenek vele.
2013. nov. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!