Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most a külsőn múlik párt...

Most a külsőn múlik párt találni vagy nem? 23/L

Figyelt kérdés
Mások szerint szép lány vagyok, nőies és nem vagyok buta sem. Azt veszem észre a környezetemben, hogy nálam sokkal csúnyább lányok könnyebben találnak maguknak párt, mint én. Mivel régóta vagyok szingli, sokan a fejemhez vágják mosolyogva, hogy neked biztos könnyű mert szép vagy. Mégis egyedül vagyok. Akkor hogy is van ez?
2013. nov. 15. 20:59
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Nem nagyképűségből mondom, de ki vagyok békülve magammal. Elfogadom magam olyannak amilyen vagyok.

Tény, hogy nem vagyok az a társasági ember, de azért muja sem.

2013. nov. 15. 21:07
 12/18 anonim ***** válasza:
50%-ban igen, a többi az összecsiszolódás.
2013. nov. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Gyakran van úgy az ember ha egy csinos és okos lánynál úgy érzi hogy lenne esélye az olyan hihetetlen mert miért pont nekem és á biztos szivatás vagy csak álmodom... Talán nem a külső a kulcs hanem a harmónia mert a külső egyrésze adottság amin nem lehet változtatni. Mondjukmost gondolom jó sok üzenetet fogsz kapni:)
2013. nov. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én a taszító külsőmmel is találok párt néha...más kérdés hogy fényévente egyszer, tehát ha szingli is vagy, örülj neki hogy legalább szép :)
2013. nov. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én inkább azt mondanám, hogy a kisugárzáson múlik nagyon sok minden és azt gyanítom, hogy Nálad is ezzel lehet a "probléma". Én is ismerek olyan lányt, aki szép, igen vonzó mindenféle szempontból, de alaphangon olyan a kisugárzása, hogy nem mennék csak úgy oda hozzá, pedig ismerve őt, semmi okom nem lenne tartani tőle (nagyon normális lány).


Egyáltalán nincsenek kérők? Senki sem próbálkozik? Ha igen, általában kik próbálkoznak, Te hová sorolnád őket?

2013. nov. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ez hülyeség, hogy nem mernek próbálkozni, mert annyira szép és okos... most nem azért, de a legtöbb szép és értelmes lányt körberajongják a férfiak, ez tény. Nagyon sokan nem mernek odamenni és kezdeményezni, ez is igaz, de rengetegen vannak, akik mernek.

Úgyhogy valami probléma biztos van (félre ne érts, nem rosszindulatból írom, de így találhatsz megoldást...). őszintén nézz magadba, vizsgáld magad külső szemlélőként is, és ha tényleg őszintén csinálod ezt, akkor hamar találni fogsz olyan sarkalatos pontot, ami nem stimmel veled kapcsolatban. És ha megtalálod utána könnyebb lesz javítani rajta.

És amúgy ha tényleg szép vagy és okos, akkor valószínűleg nem vagy eléggé jó fej, nem vagy szórakoztató társaság, az emberek nem lesznek boldogok attól, hogy veled beszélnek. Ez csak egy ötlet, nem ismerlek, és nem az írásod alapján mondom. Szóval ha ilyesmi a gond, akkor merj nyíltabb, beszédesebb, közvetlenebb lenni.

2013. nov. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 biana5 válasza:
Lehet hogy te vagy valogatos es ezert vagy egyedul.
2013. nov. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha küldesz képet meg tudjuk ,hogy szép lány vagy e tényleg?😊
2019. júl. 31. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!