Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A pasik a bulikban miért az...

A pasik a bulikban miért az olyan lányokhoz mennek oda akik p*csa szoknyát hordanak, meg szétrázzák magukat, az olyanokhoz miért nem akik normálisan öltöznek fel, és normálisan táncolnak?

Figyelt kérdés

2013. nov. 16. 17:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mert dugni akarnak és erre a legjobbnak az ilyenkor az elsődleges nemi jellegeiket kiemelő nőnemű egyedek tűnnek.
2013. nov. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
mert azok a csajok könnyűvérűek ergó 3 perc alatt ráveszed hogy feküdjön le veled...míg a normálisabb csajokat hosszútávú kapcsolatra szeretné a többség, meg buliban esélyes náluk a lepattintás...
2013. nov. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Mivel a srácok többsége csak szexet akar akkor főleg azok akiknek nincs kapcsolatuk. Én ritkán járok ilyen helyekre mert nem vagyok híve a disconak bár pár ismerősömnek egyszer megígértem hogy elmegyek velük, és én nem vagyok az a csajozós fajta külsőm miatt is nehéz a párkeresés de érdekes módon ott amikor a sörömmel mentem volna haveromékhoz akkor egy kis csaj elég lenge ruhában elém állt és táncolni akart, táncoltam is vele mert akkor már bennem is volt egy kis alkohol és tényleg 3 perc után már azon kapom magam hogy nagyban ölelkezek a csajjal és smárolunk.

Majd később leráztam mert nagyon jól nézett ki, de nekem ilyen ribik nem kellenek én normális lányokra hajtok azok is lehetnek ám szépek!

És volt hogy a csaj megtalált engem amikor a haverokkal egy asztalnál ültünk és beszélgettünk és amikor egyedül voltam egyből kézen rángatva vitt el egy kihaltabb részre és egyből smároláson kaptam magam megint. Én nem ilyen vagyok egyszerűen nem ismertem magamra meg a haverjaim sem hitték el amit látnak de így volt ez.

Bulikba akik ilyenek azok 90% ban csak ezért mennek oda, a kis csaj is akivel javában smároltam már annyira be volt indulva hogy elrángatott egy kihalt részre mert a hely a város szélén volt és a mezőn mivel nyár volt és kint is volt vagy 25 fok még éjjel is azon kaptam magam hogy mindketten meztelenül fekszünk a füvön a ruháinkon és javában ott szexelünk. Védekeztünk mert a csajnál volt gumi egyszerűen annyira leittam már magam hogy fel sem fogtam mit csinálok.

Nem felvágni akarok ezzel senki ne értse félre, de egyszerűen még a normális emberből is egy idiótát csinál egy nem túl kevés alkohol és pár szex éhes tini csaj akik mindenkire mozdulnak akinek van farka. Pedig kövér vagyok és sok lányt nem kapok meg még ezeket sem ha józanok de a csajnál ez nem számított. Persze akkor belévoltam zúgva mert hát jó volt de utána csak pár találkozás volt és lerázott. És szinte minden héten más pasival látják mert az egyik normális barátnője megtalált akivel legalább lehetett is beszélni mert tényleg értelmes volt, ő nem öltözött olyan lengén és ő tényleg komoly kapcsolatra vágyott. Vele csak azért nem jöttem össze mert első benyomás hát nem volt neki túl jó és mivel látta hogy iszákos vagyok pedig havonta egyszer ha részegre iszom magam akkor is csak jókedvig hányni nem szoktam de már kizáró oknak tartotta hogy legyen köztünk bármi is.

Szóval ha nagyon csajozni akarsz ne ilyenekkel ismerkedj főleg ne ilyen helyen.

2013. nov. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
utolsó, köszi a hosszú kifejtést, de lány vagyok XD, és pasikkal ismerkedem nem lányokkal XD
2013. nov. 17. 16:57
 15/19 anonim válasza:
én szeretem a "p*csa" szoknyát! attól hogy mini még lehet divatos a mini szoknya!
2013. nov. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hozzám sima farmerban ès hosszúujjú polóban is oda szoktak jönni. Lehet a helytől függ és, hogy kik jàrnak oda.
2013. dec. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
én is farmerba szoktam menni bulizni , és hozzám is oda szoktam jönni, csak az ilyen miniszoknyás lányokhoz meg állandóan odamennek.
2013. dec. 9. 17:58
 18/19 anonim ***** válasza:
Mert téged a szüleid szeretnek azok a lányok ,akik kiteszik az árut őket rosszul nevelték.
2013. dec. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Kisugárzás, hozzám is odajönnek, pedig néha még ki sem sminkelem magam és direkt konzervatívan öltözöm fel mivel nem pasizni akarok, bulizni megyek és hogy jól érezzem magam. Talán görcsösen szeretnél ismerkedni és a pasik megijednek tőled.
2013. dec. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!