Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok titeket zavar ha egy...

Lányok titeket zavar ha egy fiúnak nincs meg egy karja, De ettől függetlenül teljesen egészséges?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelne a véleményetek :D Mert általában az emberek az utcán nagyon furcsán néznek és/vagy undorodnak, és ettől nagyon elmegy bármi nemű önbizalmam...

17/F



2013. nov. 17. 21:08
1 2
 11/14 anonim válasza:
84%
Ha a szerelmem elveszítené az egyik karját ugyanúgy szeretném.. DEEE valószínűleg nem ismerkednék olyannal akinek hiányzik a karja.. Akár undorító,akár nem.. Nekem sajnos ez a véleményem.
2013. nov. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nem érdekelne, hogy ki mit gondol. Ha szeretek valakit, akkor azt nem a külseje miatt teszem. Inkább legyen valaki testileg fogyatékos, mint egy izomagyú bunkó.

Az olyan lelketlen, tapintatlan emberektől kéne undorodni, rájuk kéne megjegyzéseket tenni, akik másokat a külső alapján előre elítélnek. Ha egy balesetben elvesztenék valamelyik végtagukat, akkor maguktól is undorodnának?


27/L

2013. nov. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna és nem is sajnálnálak, mert neked arra nincs szükséged! Úgy szeretnélek, ahogy vagy! :D
2014. jún. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Elképesztő ez a sok álszent ökörség. Én is mozgássérült vagyok, annyira nem fiatal, de nem is túl öreg, számos kapcsolatom volt, sérült, és egészséges lányokkal is. DE még a sérült nőket is zavarta az én mozgássérültségem (pedig nem vagyok kerekes székes) ha azt gondolták, ők kevésbé sérültek. A rengeteg "ha a vőlegényem, meg szerelmem igy járna akkor nem zavarna..." dehogynem, egy darabig szenvednél mellette , majd a jogod van a boldogságra címen lelépsz.(ami akkor fog eszedbe jutni, amikor egy sármos férfi rádkacsint a kávézóban) Kb 40év felett igaz ez az állítás, amikor már kevés esélyed van lelépni (közös tulajdon, gyerek , te sem nézel már ki olyan jól stb)

Szóval amire ki akarok lyukadni: egy testileg sérült ember nem azt akarja hallani, hogy mit tudsz neki hazudni. Sőt, sokkal rosszabb ez az áltoleráns duma, ugyanis minden sérült ember tisztában van az esélyeivel a fizikai korlátai okán. Egyáltalán nem sértő, ha azt mondja egy nő, hogy "bocs,mozgássérült párt nem szeretnék". Az viszont már sértő, ha egy ilyen toleráns állítás után után azt érezteted, hogy nem a sérültsége, hanem a személyisége a probléma. Ugyanis annál sokkal több "egészséges" része egy fizikailag sérült embernek már nem nagyon maradt.

A kevesebb álszentség teszi az embert jó emberré, nem pedig ez a sok hülyeség.

2015. febr. 7. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!