Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Illik a lánynak kezdeményezni?...

Illik a lánynak kezdeményezni? S ha igen, hogyan tegye?

Figyelt kérdés
2013. nov. 19. 12:37
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Engem is betettek a 'kedves' kategoriaba :) A haversracok megis mindig kerdezgetik, hogy miert nincs egy ikertestverem, aki szabad :D
2013. nov. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Látod-látod? :) Tudom miért mondom, hogy nem működik. Egyébként direkt nem is figyelek semmi ilyesmire, pontosan a félreértés lehetősége miatt.


A visszautasítás több okból volt: Még 2 hete sem ismertem, nem volt szimpatikus ÉS volt valaki, akibe akkor beleszerettem. Ezek közül 1 is elég lett volna, de három volt. Viszont amúgy sosem esne rosszul egy olyan személytől, aki szimpatikus.

2013. nov. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
#9: Nem tudok, vagy nem akarok? :) Nem mindegy. Szerintem menne, ha akarnám, de nem tetszik ez a felállás egyszerűen, ahogy levehetted a hozzászólásaimból, mert egyoldalúnak érzem. Az egyszerű, közvetlen hozzáállás szerintem sokkal célravezetőbb. Nem kell folyton félreértelmezett jelek miatt szenvednem, amin lehet, hogy a másik fél jól szórakozik, de közben én meg "beleőrülök" a bizonytalanságba.
2013. nov. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Ez egy jatek :) Nem kell beleorulni :)
2013. nov. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Na pont ez az. Úgy érzem, hogy az érzéseimmel játszanak ilyen esetben. Pont ezért nem vagyok hajlandó észre sem venni, még ha vannak sem.

De hát... mind különbözünk. BIZTOSAN van olyan férfi, aki értékeli az efféle dolgokat és szeret "Játszani", sőt olyan is akad, aki szereti meghódítani a kiszemeltjét. Meg olyan is, aki a kéretős lányokat/nőket szeretni. Hát na. Én nem. Van 1000 másik odakint, akinél bejöhet. :)

2013. nov. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
En is beleorulok, ne aggodj, abban nincs hiba :D De hat igy hozta az Elet :)
2013. nov. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
És milyen praktikákat vet be az, aki szokott kezdeményezni?:)
2013. nov. 19. 22:17
 18/27 anonim ***** válasza:
én is hasonló helyzetben vagyok mint a kérdező, és igazából vicces szerintem hogy ide is kétféle típusú pasi ír, aki szereti hogyha kezdeményeznek meg aki nem...és most én honnan tudjam, hogy a kiszemeltem melyik csoportba tartozik? :D
2013. nov. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen menj oda hozzá és kezdj el vele beszélgetni... teljesen hétköznapi dolgokról. Véletlenül se vallj neki egyből, homlokegyenest szerelmet, azzal biztos szinte, hogy elijeszted. Mondom ezt úgy, hogy arra biztattalak: kezdeményezz!

Mert hát ugye attól függ, milyen viszonyban vagytok. Ha ismeretlen, akkor odamész és elkezdtek beszélgetni hétköznapi dolgokról (csak ne az időjárásról!) és a többi egyszerűen kialakul. Ha érzi a szimpátiát, az is lehet, hogy átveszi majd a kezdeményezést / irányítást. De te ekkor már megtetted az első lépést, hisz elkezdett valami kialakulni. Ha így teszel és nem egyből szerelmet vallasz, még nem fogsz "pofára esni", mégis történt valami az ügyben és abból már alakulhat valami. Szerintem ez sokkal gyakorlatiasabb mint az, hogy kétértelműen kacsintgatsz neki távolról, meg ilyenek. Az ugyanis szintén nem minden férfinál jön be. Van akit pont az taszít.

2013. nov. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

18-as vagyok

Bocsi hogy megint a kérdező helyett válaszolok :D De ez a beszélgetés kevés pasinál válik be szerintem. Mármint a férfiak nagy része nem venné az adást, azt hinnék csak beszélgetni/barátkozni akarunk. Meg aztán van hogy olyan kapcsolatban vagyunk a kiszemelttel, ahol normális, hogy beszélünk vele, mondjuk egy suliba járunk, ilyesmi. Szóval szerintem nagyon nehéz ez, mert van egy rész ami nem esik le a fiúknak, és aztán már mi maradt? Az egyenes beszéd, ami meg valakit elriaszt ugyebár.

2013. nov. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!