Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nők tisztelik a férfiakat...

A nők tisztelik a férfiakat amiért sokkal erösebbek mint ők? Vagy ez a világ civilizálódásával szép lassan kihalt belölük? Nők vélenye érdekelne

Figyelt kérdés
2013. nov. 29. 00:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
27%
ez nem az emberek témakör, ez a szex, szerelem
2013. nov. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
jo akkor jelentsd fszkalap
2013. nov. 29. 01:08
 13/20 A kérdező kommentje:
biztos ennyi örömöd van az életben
2013. nov. 29. 01:09
 14/20 anonim ***** válasza:
Látom új vagy még itt, sebaj, majd megtanulod mi a helyzet errefelé :)
2013. nov. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem, csak azért nem tisztelek senkit, mert erősebb. Főleg ahogy egyes férfiak kinéznek, elhanyagoltak, lóg a sörpocak és a mellük, attól tényleg nem kell elájulni.
2013. nov. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Jegsarkany a stílusod baromira hasonlít egy BAZ megyei csaj ismerősömére..
2013. nov. 29. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én egyedi és megismételhetetlen vagyok.
2013. nov. 29. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Általánosságban nem tudok nyilatkozni, de a saját megítélésem az, hogy csak azért, mert erősebb nálam fizikálisan egy férfi, attól még nem fogom tisztelni őt. A tiszteletet ki kell érdemelni és nem mellesleg azt nem erővel, hanem személyiséggel és/vagy tettekkel lehet. 31N
2013. nov. 29. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A férfiak mentálisan, és fizikálisan is hirtelen, adott pillanatban nagyon erősek. A nők pedig hosszú távon, kitartóan szivósak. Mind a két nem erősebb a másiknál, csak más idő intervallumon. A nők a férfias határozottságot, döntési képességet, de ugyanakkor velük szemben a törődő gyengédséget értékelik. A fizikai erőt akkor, ha őket védik vele. Férfi vagyok, de ennyit még én is tudok :)
2013. nov. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem azért tisztelek valakit, mert erős, hanem azért, mert ember, és én is az vagyok, és alapvetően elvárható emberi viselkedés a másik tisztelete.
2013. nov. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!