Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nézik le egyes emberek...

Miért nézik le egyes emberek a szakmunkásokat?

Figyelt kérdés

2 barátnőm volt eddig életemben amik 2 illetve 3 évig tartottak. köztük és az utóbbi 1 évben folyton a munkám a probléma.

Burkolóként dolgozok.

Napi 5-6 órát.


És mindig a munkámon akadnak ki a nők mikor elmondom h mit dolgozok. Mert az nem cél, az nem olyan munka mint aki irodában dolgozik meg azt nem szívesen mondogatja az ember meg hasonlókat kapok.

Megkeresem vele a havi 240e Ft-ot napi 5-6 órában.

De mégsem jó mert ez szakmunka nem pedig irodai ahová drága kocsival járok meg öltönybe, vagy éppen csak nem munkásabb ruhában.


Miért lett egyeseknél ilyen nagy szerepe a munkának?

És hozzátenném, hogy nem cicababákkal meg plázás csajokkal ismerkedek.

29/f



2013. nov. 30. 16:55
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát.

Azt mondták csupa hülye van ezen az oldalon, de szerencsére az összes normálist kifogtam. :)

Szóval köszi nektek!

2013. nov. 30. 19:47
 22/23 anonim válasza:
szard le mindig a nőket ilyen szempontból mindenkit szarj le a körülötted lévőeket is :) sosem baj az ha azt a melót csinálod ami éppen van sőt ha szereted csinálni meg főlleg szard le ezek csak a külsődért szerettek és azt remélték pénzes vagy szard le mindet találsz majd egy olyan nőt aki értékelni fogja , hogy keményen melózol :) és téged szeret nem a szakmádat nézi..
2013. dec. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
én szakács vagyok a barátnőm ill menyasszonyom sosem szólta meg , hogy szakács vagyok sőt ha neki is ritkán főzök tényleg ritkán de még örül is neki :) ha nem szeretné se érdekelne mert én ezt szeretem akkor ezt csinálom nem érdekel más véleménye
2013. dec. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!