Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nézik le egyes emberek...

Miért nézik le egyes emberek a szakmunkásokat?

Figyelt kérdés

2 barátnőm volt eddig életemben amik 2 illetve 3 évig tartottak. köztük és az utóbbi 1 évben folyton a munkám a probléma.

Burkolóként dolgozok.

Napi 5-6 órát.


És mindig a munkámon akadnak ki a nők mikor elmondom h mit dolgozok. Mert az nem cél, az nem olyan munka mint aki irodában dolgozik meg azt nem szívesen mondogatja az ember meg hasonlókat kapok.

Megkeresem vele a havi 240e Ft-ot napi 5-6 órában.

De mégsem jó mert ez szakmunka nem pedig irodai ahová drága kocsival járok meg öltönybe, vagy éppen csak nem munkásabb ruhában.


Miért lett egyeseknél ilyen nagy szerepe a munkának?

És hozzátenném, hogy nem cicababákkal meg plázás csajokkal ismerkedek.

29/f



2013. nov. 30. 16:55
1 2 3
 11/23 Spongya Bob Kocka ***** válasza:

Sz*rd le a hülyéket! Megélsz belőle, az a lényeg és ha még szereted is akkor Neked bejött az élet. Jobb mintha minimálbérért dolgoznál és még a padlót is feltöröltetnék Veled. Ismerek több olyan srácot akik egy húsfeldolgozó üzemben dolgoznak, de a fél város összes nőjét megpakolták már, szóval nem a munka teszi az embert. :)


Am. a mai világgal az a baj, hogy borzasztóan erőltetik azt a nézetet, hogy ha nincsen diplomád akkor egy utolsó szenny vagy akibe ott lehet belerúgni ahol csak lehet, de sokan mire mennek a diplomával? Elpazarol 5-6 évet az életéből és utána sehol nem alkalmazzák. Vagy mehet nyugatra ahol pedig a nyugatiak ,,csicskája" lesz.


Am. én azt javaslom, hogy a munkádról ne beszélj, a fiziddel ne menőzz, csak ha már nagyon olyan lány akinek érdemes elmondani, akkor mondd el mit dolgozol.

2013. nov. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Nézd kérdező, én nem azt mondom, hogy az emberek feltétlenül lenézik a szakmunkásokat, nyilván köztük is vannak értelmes és normális emberek, DE...


... de minden rosszindulat nélkül azt kell mondanom, hogy a szakmunkások javarésze nem azért ment el burkolónak meg kőművesnek, mert olyan nagy szenvedélyt érzett a hivatás iránt, hanem azért, mert iszonyatosan buták és derogált nekik tanulni. Nem voltak képesek normálisan még egy középiskolát sem elvégezni, és gyakran annyira alulszocializált környezetből jönnek, ahol alapvetően már tanulni is gáz, így inkább szereznek valami szakmát, amivel talán még jól is keresnek. Csak ettől még nem lesznek értelmesebbek.


Ismétlem, nyilván itt is vannak kivételek, de azért az én ismerőseim közül tipikusan csak ezek a tudatlan, tajparaszt, alulszocializált emberek mentek el szakmunkásak, a többiek minimum egy érettségit megszereztek. De egyébként elég megnézni ey szakmunkásképző színvonalát is, hogy belássuk, nem az értelmesek gyűjtőtábora a szakma.


Bocsi, nekem ez a tapasztalatom, ettől még te lehetsz persze okos, csak az átlagra nem ez jellemző.

2013. nov. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Igen, csak ha nincsenek szakmunkások nem lenne hová egyetemre járni....
2013. nov. 30. 17:26
 14/23 imany válasza:

Az én párom útépítő, kora reggeltől estig dolgozik. Munkás ruhában, munkavédelmi bakancsban, aszfaltos, piszkos ruhában jön haza este és olyankor a nyakába ugrok és megpuszilgatom az emulziós, poros arcát..Mert MEGBECSÜLÖM, hogy a két kezű munkájával és minden erejével próbálja megteremteni amire szükségünk van..És nem hogy lenézném, én felnézek rá. Én jogi egyetemre járok de ez nem ad okot arra h lenézzek bármilyen szakmunkást.Szóval kedves kérdező ha én normális lánynak tartom magam , akkor neked nem normális lányokkal volt dolgod.. :)

20/ L

2013. nov. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nyilván kellenek szakmunkások, de ez sem változtat azon a helyzeten, hogy 90%-uk olyan tanulatlan és olyan paraszt, hogy akaratlanul is lenézést vált ki az emberekből - mert nyilván senkire nem fogsz felnézni a keresete miatt, ha közben épp csak a kapa ki nem esik a szájából.
2013. nov. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

kedves 14-es.

Nem azt mondtam h minden nő ilyen, csak ritkább aki nem az.

Több ilyen kéne mint te.

Csupan mások véleménye érdekelt a kérdésről a témával kapcsolatban.

Köszönöm a válaszokat.

Igazatok van le fogom sz...arni majd 1x csak találok egy olyat is...

2013. nov. 30. 17:38
 17/23 A kérdező kommentje:

ezt azért még hozzátenném:

Amikor elkezdtem dolgozni 2 évig egy barátommal indítottunk el egy vállalkozást cégvezetők voltunk egy fürdőszobaszalont vezettünk ahol ugye minden féle csempe, kád zuhanyzó , dzsakuzzi volt meg miegymás akkor papírügyeket intéztem főként . De az befuccsolt és azóta ezt a munkát végzem és elég esélytelen h egy céget vezessek ami működhet is az országunkban.

2013. nov. 30. 17:42
 18/23 anonim ***** válasza:
66%

Engem meg pont a frász kerget az olyan menedzser típusú, nagyképű paliktól. Én is papírmunkát végzek, de szerintem sokkal szebb tud lenni egy szakmunka, ahol fogod és a két kezeddel létrehozol valamit. Semmi baj a munkáddal! Ha egy lánynak emiatt nem kellesz az nagyon gáz a csajra nézve.


29/L (könyvelő)

2013. nov. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert anyagias szar ez a világ ahol majdnem mindenkit csak a külsőségek érdekelnek..

De szerencsére azért vannak normálisak (pl. a válaszoló 1 -el föntebb:D ) akik belátják, h ezek semmivel se jobbak mint bárki más csak annyi, h BMW van a seggük alatt meg rolex a csuklójukon..

Csak sajnos van egy réteg aki ettől nedvesedik be...

2013. nov. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, tényleg ne foglalkozz egy olyan lánnyal aki csak azért lepattint, mert két kézzel végzed a munkádat.
2013. nov. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!