Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A csajok ha kapcsolatban...

A csajok ha kapcsolatban vannak mégis miért egyedülálló státuszuként vannak fent FBon?

Figyelt kérdés
Nem egy lányismerősnél tapasztalom. Szégyelli a pasiját? Vagy mellé még keres valakit, esetleg élvezi ha azt hiszik szingli és irkálnak neki pasik?
2013. nov. 30. 19:34
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
9-es, látom te sem fogtad fel a kérdésemet... Miért kell egyedülállóra állítani a státuszt ha nem az vagy? Ha nem akarod világgá kürtölni, akkor inkább ne állíts be semmit.
2013. nov. 30. 19:48
 12/22 anonim ***** válasza:

nem mindegy neked h mire van beállítva


nem a te életed ne szólj bele semmi közöd hozzá


ja

elárulom a FB kívül is van ám élet nem tudtad????

2013. nov. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez az kérdező, most megfogtad őket :D Ha már beállítja az egyedülállót, veszi a fáradtságot, akkor miért nem kapcsolatban-ra állítja? Ha viszont nem érdekli, akkor nem is kéne látszódnia semminek, na válaszoljatok, (úgy se fognak).
2013. nov. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Engem zavarna, ha a páromnál az lenne kirakva, hogy egyedülálló, pláne annak tudtában, hogy tudom, hogy napi szinten használja a Facebookot. Az teljesen más lenne, ha nem foglalkozna vele, akkor betudnám annak, hogy biztos azért nem teszi ki, hogy kapcsolatban mert még arra se méltatja a Facebookot, hogy megosszon ilyeneket.

De akik alapból Facebookon élik az életüket, és nem rakják ki, hogy kapcsolatban, de ellenben Böbi néni Morzsi kutyáját meg a részegembert nyelt kígyót megosztják... hát az már elgondolkodtató, hogy vajon szégyell vagy titokban akarja tartani

2013. nov. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:

Kemény dolgok. De a legdurvábbak nem szerepelnek. Azt azok tudják akik 2 Fb-ról figyelték a kisbarátnőjüket, mert más a megosztott tartalom komment fénykép ismeretleneknek, más ismerősöknek. Ismerősök láthatják a közös fotókat és stb.

Apropó, Facebookon lehet olyat hogy az ismerőseim azt lássák kapcsolatban ismeretlenek azt hogy egyedülálló?

2013. nov. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
azért fontos, nem fontos, mégis eléggé elterjedt a FB, tehát ha pl. vki meg akar ismerni, akkor jobb, ha tudja, h van vkid, vagy nincs, h hajtson-e vagy se..
2014. jan. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a facebookom mondja meg hogy egyedülálló vagyok vagy sem. Hanem én :D Nekünk amúgy ki van téve de ha nem lenne kirakva az sem zavarna. Tökre nem ez a lényeg.
2014. jan. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Van ez a mondás:

Attól hogy nincs kiírva hogy kapcsolatban vagyok még lehet barátom. Te hülye vagy még sincs kiírva státuszodnak.

2014. jan. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Én kimondom, amit más nem mert:

Azért mert a lányok hütlenebbek mint a pasik!!!

tapasztalat!

Sokkal több "foglalt" nőt fogtam meg mint szinglit. Akár fb, akár életben......

2014. jan. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Én kimondom, amit más nem mert:

Azért mert a lányok hütlenebbek mint a pasik!!! Jobban szeretnek félre kacsintgatni.

tapasztalat!

Sokkal több "foglalt" nőt fogtam meg mint szinglit. Akár fb, akár életben......

egész fb listám van ilyen nőkről.

2014. jan. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!