Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok miért nem képesek...

A lányok miért nem képesek vonzódni az alacsony, vékony fiúkhoz? Ennyire ösztönös lenne ez náluk?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 17:28
1 2 3 4
 21/37 Noydra ***** válasza:
63%

Nagyon buta vagy, ha azt hiszed, hogy a 170 cm alapból alacsony és hátrányt jelent.

Ja a társkeresők bocsássál meg. Ahol az emberek 80%a antiszoc,életképtelen,"nolifer",fogyatékos. Az tényleg kiinduló pont :D

2013. dec. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
a 155cm mély csajok azért akarnak 180cm magas pasit, mert nem tudják még, hogy az a 20cm valójában csak 5. :-)
2013. dec. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
10%
Nem kell ehhez társkereső csak az utcán kell nyitott szemmel járni.. Hát egy kezemen megszámolhatnám, hány 170cm-es férfi mellett láttam nőt, ellenben majdnem mind 180cm vagy magasabb férfi mellett láttam ilyen 150-155cm körüli nőt/lányt. Nem kellenek a hazugságok 170cm az mélynövés, főleg ha ehhez kis farok is társul, na az úgy az abszolút KO. A vékony nem gond, de az alacsonyság az már igen.
2013. dec. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

"Nagyon buta vagy, ha azt hiszed, hogy a 170 cm alapból alacsony és hátrányt jelent."

Nagyon buta vagy, ha ezt kijelented úgy, h nem csajoztál még 170 centisen. Ez minden lánynál kizáró ok, hacsak nem vagy baromi jóképű.

2013. dec. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 Noydra ***** válasza:

165-170 között voltam mikor megismertem barátnőmet. Jelenleg sem hiszem, hogy megvagyok 70 kg...

Ja, most biztos jön, hogy milyen rohadt jóképű lehetek, de átlagosnak tartom magam.

Az, hogy bnőm milyennek tart, már más kérdés, ezt nem tudjátok felfogni itt. Mindenkinek más jön be/vagy tetszik...

2013. dec. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Akkor a barátnőd valszeg tényleg jóképűnek tart. De az is tévhit, h minden nőnek más tetszik. A valóságban nagyon hasonló az ízlésük.
2013. dec. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 Noydra ***** válasza:

Csak HASONLÓ, és mindenhol vannak KIVÉTELEK.

Azokat kell keresni továbbra is, vagy aki csak számodra kivétel.

2013. dec. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Akkor a barátnőd valszeg tényleg jóképűnek tart. De az is tévhit, h minden nőnek más tetszik. A valóságban nagyon hasonló az ízlésük.


-Ebben baromira tévedsz, de mindegy.

2013. dec. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
81%

Én személy szerint azért mert nem tartom férfiasnak. Nem vonz.


Egyszerűen mindenki ízlése más. Nem minden csaj akar egy csontváz kerti törpével járni. Ennyi.


Engem is utasított már vissza pasi csak mert alacsony vagyok hozzá.(175) Na és ? Elfogadtam.


Nem értem miért nem képesek ezt az alacsony vékony fiúk is elfogadni.


Ők sem járnának olyan lánnyal aki nem tetszik nekik.

2013. dec. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

"Csak HASONLÓ, és mindenhol vannak KIVÉTELEK.

Azokat kell keresni továbbra is, vagy aki csak számodra kivétel."

Olyanban vannak kivételek, h pl. bár a nők többségének a sötét hajú férfiak tetszenek, azért vannak olyanok is, akiknek a szőkék. Viszont pl. olyan nő nincs, akinek ne tetszenének jobban a magas férfiak, mint az alacsonyak. Arcból pedig van 2-3 típus, amelyik bejön a nőknek. Ha te egyikre sem hasonlítasz, nagyon nehéz dolgod van. Ha abszolút ronda arcod van, akkor pedig semmi esélyed.

2013. dec. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!