Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok miért nem képesek...

A lányok miért nem képesek vonzódni az alacsony, vékony fiúkhoz? Ennyire ösztönös lenne ez náluk?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 17:28
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Az utolsóval félig meddig egyetértek. Igenis aki jól néz ki sokkal jobb esélyei vannak, átlagosnak kevesebb és minél lejjebb megyünk az esélyek is úgy csökkennek. Azt nem mondanám, h csúnyának semmi esélye, mert egy nagyon jó belső vonásokkal rendelkező embernek azért van némi esélye, de szerintem ez a párosítás elég ritka, mivel ha csúnya vagy az az önbizalmadat is a földbe tudja döngölni.

Ez a szubjektív vélemény is olyan, h persze mindenkinek más jön be, de azért mégis egy Brad Pitt ért szerintem a nők 99% -a odavan, így az esélyei is jóval nagyobbak mint egy átlagos vagy csúnya srácnak aki esetleg tetszik néhány nőnek.. akivel vagy összetalálkozik élete során vagy nem...

2013. dec. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
hát szerintem speciel a Brad Pitt féle pasik abszolút nem helyesek. Nálam inkább egy merő nyál kategória. Számomra szintén nem férfias. De persze több lányt ismerek akinek pl ez a típus bejön, valóban.
2013. dec. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

"Olyanban vannak kivételek, h pl. bár a nők többségének a sötét hajú férfiak tetszenek, azért vannak olyanok is, akiknek a szőkék. Viszont pl. olyan nő nincs, akinek ne tetszenének jobban a magas férfiak, mint az alacsonyak. Arcból pedig van 2-3 típus, amelyik bejön a nőknek. Ha te egyikre sem hasonlítasz, nagyon nehéz dolgod van. Ha abszolút ronda arcod van, akkor pedig semmi esélyed."


Mi lenne, ha nem akarnád megmondani mindenkinek, hogy mi tetszik/tetszhet neki? Gondolom a való életben is ennyire agresszívan tukmálod a véleményed mindenkire és ha a csajozásban is ilyen vagy, jó hogy nincs sikered.

2013. dec. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
10%
Kritizálni, csak nekik van joguk, pl a farok méretedet vagy épp a magasságod. Amúgy 170cm-el szinte esélytelen vagy, még a mélynövésű 150-155cm-es nőknél is, ezek a legelutasítóbbak, mert nekik kell a védelem :D, szánalmas. Szóval sajna ha alacsony vagy pl. 170cm akkor készülj fel a sok elutasításra. Magas nőknél a kellemetlenségek elkerülése végett inkább ne is próbálkozz az alapból bukó. Kell példa is? Ha elmegy egy buliba egy törpe 170cm-es férfi, ahol a nőkön 10cm-es tűsarkú van, szerinted észreveszik, most őszintén?? Nem. Én ezt az egyetemi éveim alatt tapasztaltam, nagyon rossz, megalázó érzés, hogy te vagy a legkisebb, még a nők is magasabbak nálad. A kérdésedre a válasz igen ösztönösen mellőzik az alacsonyakat.
2013. dec. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

"Mi lenne, ha nem akarnád megmondani mindenkinek, hogy mi tetszik/tetszhet neki? Gondolom a való életben is ennyire agresszívan tukmálod a véleményed mindenkire és ha a csajozásban is ilyen vagy, jó hogy nincs sikered."

Nem én mondom meg, hanem ezt tapasztalom.

2013. dec. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 Noydra ***** válasza:
73%

Jólvan.:D A kedvetekért megmértem magam, 172 cm vagyok. Mégsem tekint senki se törpének.

4 éve még az voltam, középsuli elsőbe kemény 145-150el. Akkor sem érdekelt, most is leszarom milyen magas vagyok, és lám nem kell idejönnöm veletek együtt sírni, hogy 170 centis törpe vagyok xD Ezt leírni is gáz... Törpe szó definíciójának utánanézhetnétek.


55%, az fogadjunk meg sem fordult a fejedben, hogy a külsődtől függetlenül nem jössz be senkinek... Mert olyan is létezik ám :D

2013. dec. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

"55%, az fogadjunk meg sem fordult a fejedben, hogy a külsődtől függetlenül nem jössz be senkinek... Mert olyan is létezik ám :D"

Igen, nyilván azért elutasító velem minden lány akkor is, ha soha egy szót se beszélt velem azelőtt. Meg azt ne mondd, h létezik olyan jóképű, magas, izmos pasi, aki ne jönne be egy nőnek se.

2013. dec. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!