Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok miért nem képesek...

A lányok miért nem képesek vonzódni az alacsony, vékony fiúkhoz? Ennyire ösztönös lenne ez náluk?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 17:28
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

9-es

Ha nőknek ennyire számít az arc, akkor nekem, hogy lehet barátnőm??

2013. dec. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
18%
A biztonság duma, ez egy ász náluk ,mindig.. Szóval Kérdező, ha törpe vagy értsd ezt ilyen 170cm körülire, akkor észre sem vesznek, hogy észre vegyenek ahhoz nagyon jó arc karakterrel kell, hogy rendelkezz, bár akkor sem 100% a siker főleg ha van a környéken 185cm-es szerintük férfi egyén. Magas férfiakkal szemben nem tudsz versenyezni. Tehát a nők 98%-nál alapból esélytelen vagy a törpe 170cm-el, ez tapasztalat. Pl. kell?? Menj el bármely buliba, ott a nőkön 8-12cm-es magassarkú van. Átlag női magasság 163-165cm, ehhez adj hozzá 8-12cm-et, a választ megkapod. A tömeg úgy is magasabb lesz nálad, mert a férfi átlag is 178cm. Sajnos ez van, vannak akik nem nyertek a genetikai lottón.
2013. dec. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
A fiúk miért nem képesek a szép, karcsú, kedves, jószívű, hűséges lányOkhoz vonzódni? Ennyire ösztönös lenne ez náluk?
2013. dec. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
170cm az hol törpe? ...
2013. dec. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Szerinted mi, ha 178cm az átlag a férfiaknál?? Ez bőven az átlag alatt van, ami a nőknél alapból bukó, hisz nekik a védelem kell, meg hogy lábujjhegyen csókolózzanak a magas kanjaik nyakán..
2013. dec. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

ez csak azért vicces, mert 3 évig jártam egy 165cm magas sráccal. egyikünket sem zavarta a dolog.

a 170cm nem törpe. tisztába lehetnél a fogalmakkal, mielőtt dobálózol velük.

2013. dec. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
11-es: Úgy lehet, hogy én nem azt írtam, h ha valaki nem jóképű annak nem lesz soha barátnője. Én ilyen hülyeséget nem állítanék, tisztába vagyok vele, hogy nem csak a külső számít... Mindössze annyit írtam, hogy ha külsőt nézzük szerintem többet számít a LEGTÖBB nőnél, hogy jóképű -e valaki mint az, hogy milyen a teste.
2013. dec. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

Súgok egy titkot, jó?

Ha a külsőt nézzük egy lánynak/pasinak többet számít az egyéni szubjektív megítélése, mint másé, mert nem is lát bele más fejébe.

Szóval az, hogy ki a jóképű, szép, nem igazán ti döntitek el.

2013. dec. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
0%
Nem fogok senkivel sem személyeskedni. A 170cm az alacsony és kész, ezt csak egy nagy helyes arccal lehet kompenzálni, ami nem mindenkinek adatott meg. Nem kell az ámítás, meg kell nézni bármely társkereső oldalt, tömegével vannak az alacsony férfiak 170-172cm. A nők igényei is megérnek egy imát ,155cm-el min 180cm magasságú férfi kell neki, és sajnos az ilyen nem egyedüli eset, rengeteg ilyen főleg alacsony nőre jellemző ez a mentalitás.
2013. dec. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

ennyit a nők és a pasik igényeiről


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__511..


nem személyeskedtem, de a 170cm nem alacsony és mellesleg nem volt helyes a pasim, viszont állati jó humora volt, amit imádtam.

2013. dec. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!