Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért akarják az emberek,...

Miért akarják az emberek, hogy a vékony fiúk hízzanak, miért nem lehet úgy elfogadni valakit, ahogyan kinéz?

Figyelt kérdés
Kiszámoltam, ha havi 50 ezret költenék tömegnövelésre csak is akkor sikerülne tartósan elérnem jelentős változást. Na már most krédem én, ki keres Magyarországon úgy, hogy ezt meg tudja tenni, mert én még amúgy is diák vagyok ősökkel élek, másrészt a suli mellett hulla vagyok, szóval az a kevés is szabadidőm is, ami van tanulásra meg ritkán haverokkal közös hétvégi programra megy el, lányokkal ismerkedni is jó, ha heti egy nap van időm, mert amúgy állandó pörgés, rohanás van és fáradtság. Nem értem miért baj az, ha egy fiú vékony, vézna, gizda alakú.
2013. dec. 3. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondd, ugye nem valami szaros OKJ-n, vagy gimnáziumban tanulsz, hogy így elveszi az időd?
2013. dec. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is egy csontvázra hasonlítok, de bármennyit eszem, nem hízom.

Szerintem ennek valami pszchiológiai háttere lehet. A két legfőbb talán nagyon leegyszerűsítve, hogy aki vékony, azt alultáplált. Ennek múltbéli háttere van. A második a társadalmi háttér. Egy férfi legyen férfi, ugye. Bár én ezt teljesen megvetem, nekem ne mondja meg semmi, hogy mit jelent férfinek vagy nőnek lenni.

Olyat kell találni, akinek párválasztáskor nem mérvadó dolog a testalkat. Ennyi.

2013. dec. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez kifogás. Mi kerülne ennyibe? Legalább edzenél!
2013. dec. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Noydra ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy bármihez is kötelező tömeget növelni. Ostoba kifogás...
2013. dec. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

"Ez kifogás. Mi kerülne ennyibe? Legalább edzenél!"

Bazz a rizs meg a csirkemell is ennyibe kerül ha nem vesz étrendkiegészítőket. Én 2 hónapja kezdtem el számolni mennyi kalóriát kell bevinnem, vennem kellett tömegnövelőt, mert nem bírtam annyit enni. Így is kb 10 ezer elmegy arra, meg a kajára 40-50.

2013. dec. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos a mai világban mindenkiben találnak valamit, ami szerintük abnormális. Aki molettebb alkatú, az fogyózik, aki kicsit vékonyka, az hízni akar, aki magas, az azért érzi rosszul magát, aki pici az pedig azért... A mai társadalomban képtelen a legtöbb ember úgy szeretni a másikat, ahogy van, sőt, eltűrni sem képes, ami egyébként szerintem egy gyengeelméjű felfogás... na mindegy. Én nem ítélek el senkit, csak bánt, hogy ennyien képtelenek elfogadni a másikat. :S

Szerintem nem kell híznod, így vagy jó, ahogy vagy. :) Az igaz barátok majd elfogadnak így és nem akarnak megváltoztatni. :) Akik pedig nem így gondolják, nem kell velük foglalkozni. Nem kell másoknak megfelelni. :3 Az a fontos, hogy te jól érezd magad a bőrödben! :))

2013. dec. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!