Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért alszik most mindenki?...

Miért alszik most mindenki? Egy darab ember nincs fb-n, se máshol.

Figyelt kérdés

2013. dec. 4. 02:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
A kérdésed eleve megcáfolandó, mert én még itt vagyok. Megnézem a sorozatomat és elteszem magam.
2013. dec. 4. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
?
2013. dec. 4. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Én vagyok.
2013. dec. 4. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
alkossunk valami beszélgetést akkor,mert kezdek meghalni az unalomtól.Ez lesz az első haláleset ilyen okból kifolyólag.
2013. dec. 4. 02:12
 5/30 GentLnazi ***** válasza:

Azért mert akik nem esti muszakosok azok általában este alszanak,meg ugye az emberek többsége éjjel alszik jól,mert ekkor igényli a szervezetük az alvást.Bár én délután tudok a legjobban aludni ,de erre ritkán van esélyem,igy hát kb minden éjjel fent vagyok,mert este nem tudok aludni^^

Szal röviden:mert alszanak,kivéve akik nem,

2013. dec. 4. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Ez egy egész jó válasz "mert alszanak,kivéve akik nem" :D

Én meg ébren vagyok amúgy mindig,kivéve amikor alszok,de most nem vagyok elég álmos hozzá.

2013. dec. 4. 02:14
 7/30 A kérdező kommentje:
Mik ezek az új felhasználók(nevek)? pár napig nem voltam itt és máris kib***ták az itt élő szerencsétleneket?
2013. dec. 4. 02:16
 8/30 GentLnazi ***** válasza:
Amugy az a baj,hogy ezt a kérdést ki törlik ha neki állunk itt beszélgetni,szal ha törlik akkor asszem egy ideig nem tudsz újat kiírni,tehát be kell támadj egy másik kérdés alá xD és akkor csak nem,ha mégis akkor megint(nehogy komolyan vedd)
2013. dec. 4. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Annyira sűrűn nem járok ide hogy aggódnom kéne iylen hülyeségek miatt :D
2013. dec. 4. 02:19
 10/30 GentLnazi ***** válasza:
Az előbb még megakartál halni az unalomtol,én arra értettem ...áh hagyjuk nem szeretek elmagyarázni tisztán érthető dolgokat
2013. dec. 4. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!