Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért alszik most mindenki?...

Miért alszik most mindenki? Egy darab ember nincs fb-n, se máshol.

Figyelt kérdés

2013. dec. 4. 02:04
1 2 3
 21/30 GentLnazi ***** válasza:
Hát engem is értek különböző attrocitások ,de ez nem gátolt meg teendőimben:D Azabaj h a kis 180centimmel nem keltem azt a "ne Koss belém"figurát...
2013. dec. 4. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

"Ha valaki kötözködik, hagyd figyelmen kívül, illetve válaszd a lefele mutató kezet az értékeléshez!"

Az igazság hirdetése már kötözködés a vallás kategórián belül.Sőt..értékelhetetlen a beszűkült hívők között.

Egy választ írtam oda,azóta ilyen szar a %-om.

2013. dec. 4. 03:07
 23/30 GentLnazi ***** válasza:

XD hát az én vallásom az én magam vagyok ,de amugy katolikus xD

A vallás elfokultan művelése a gyenge embereknek van,de a biblia is mondja"boldogok a lelkiszegények"

A sors fintora...talán pont nekik

2013. dec. 4. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Én 175 vagyok csak,de mégsem kötnek már belém.Illetve..múltkor jött egy dagadt csávó velünk szemben,és szokás szerint "elnézést,tudnál adni egy százast? kajára kéne" Megálltunk előtte,bámulom, kis idő után mondom hogy NEM, Azután siettünk a vonathoz,és a csávó meg visszaordibált hogy "Akkor dögöljek éhen b+?" Hát sokkal inkább én nézek ki úgy mint aki mindjárt éhendöglik,ő kibírt volna még egy jégkorszakot simán ahogy elnéztem.
2013. dec. 4. 03:15
 25/30 GentLnazi ***** válasza:
Nekem sztem ilyen Koss belém fejem van
2013. dec. 4. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 GentLnazi ***** válasza:

*ezert köthetnek belém,de lehet,hogy az árpádsáv a táskámon az ami nem tetszhet nekik...bár előtte is kotozkodtek amikor még azt se tudtam h ez cigány vagy ember....nos ez ilyen.

175? És mennyi idős vagy?

2013. dec. 4. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

19 vagyok még csak.Tavaly kötöttek belém utóljára,azóta semmi.

Valaki tudja itt közületek kik ezek a zakós,öltönyös mexikói,arab,indiai fejű köcsögök,akik nonstop ott állnak egész nap és boldog-boldogtalant zaklatnak?

2013. dec. 4. 03:29
 28/30 GentLnazi ***** válasza:
Rohadt bevándorlók ,de majd nem sokára az összes ilyen hazátlan kutya pusztulni fog
2013. dec. 4. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Honnan veszed hogy pusztulni fognak?
2013. dec. 4. 03:42
 30/30 GentLnazi ***** válasza:
Onnan,hogy ha megnézed egyre több onszervezodés van ahol ok az elsődleges "ellenség". Voltak már akik konkrétan leszedáltak egy egész családot ,itt Nápolyban még rajuk is gyújtják a Putrit,most egy kínai gyárat gyújtottak fel...otthon is ez lesz lassan^^
2013. dec. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!