Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Veletek történt már hasonló?

Veletek történt már hasonló?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem,hogy meleg kérdés,szóval aki elítéli a másságot,az legyen olyan szíves,és hagyja inkább figyelmen kívül a kérdésem,jobb lesz mindkettőnknek! Köszi!


A történetem:


Elmentem ma a TESCO-ba,és megláttam egy nagyon helyes pénztáros fiút. Tényleg valami észbontóan gyönyörű volt,igazából túl szépnek tartottam ahhoz,hogy igaz legyen. Beálltam a sorba,a többi vevőre rá sem nézett,de rám mosolygott,szinte egész végig. Természetesen viszontoztam,és folyton kerestem a tekintetét,ahogy Ő az enyém. Hihetetlen volt,mintha forrt volna a levegő. Nem tudtam hová tenni,szóval inkább visszamentem,másodszorra is,úgy 5 perc múlva. Amikor meglátott,már messziről mosolygott,és amikor sorra kerültem,megkérdezte,hogy nem e lenne kedvem találkozni,miután végzett. (Szerencsére senki sem volt mögöttem.) Perseze minden habozás nélkül igent mondtam,meg is beszéltük a randit.

De én még most sem hiszem el,hogy ilyen szerencsém van :D

Veletek történt már hasonló?

Előre is köszönöm szépen az értelmes,hasznos válaszokat! :)



2013. dec. 6. 16:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
ezt csak azért írtad ki, h rosszabbul érezzem magam, és a sorstársaim is :/ hát azért sok szépet nektek...
2013. dec. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
jaaaj de édes:)) én ha ki is néznek egy helyes srácot kb 100% hogy meleg szóval velem még nem történt ilyen:D
2013. dec. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

ja csak azért komizom ide, h majd ha leírod, h mi volt a végkimenetele, azt vissza tudjam olvasnixD :P :D

amúgy mikorra beszéltétek meg a randit?:D

2013. dec. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Köszi! :))

Jövő héten lesz a randi. :D

2013. dec. 8. 18:48
 15/21 A kérdező kommentje:

Halii! :D

Na szóval... ISZONYAT JÓ VOLT,ARRA SZAVAK NINCSENEK *_____*

Nem feküstükn le,mielőtt bárki arra gondolna! :P

Pusztán beszélgettünk,de az első csók megvolt a végén *_______* és ölelkezés,de semmi más. :P

Úgyhogy most együtt vagyunk,ma is találkozunk. :3

2013. dec. 10. 15:11
 16/21 anonim ***** válasza:
:) :) de édes :D őrülök nektek ^^
2013. dec. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Várom a további fejleményeket! Sok sikert és boldogságot kívánok! :)
2013. dec. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Sok boldogságot!:)
2013. dec. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Innét már nem igen folytatnám ha nem gond,ez már személyessé kezd válni. (Hála a jó égnek :3)

2013. dec. 11. 18:34
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Velem, most azt történt, hogy egyik neten megismert barátomat, tegnap láttam a tv híradóban! :D
2013. dec. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!