Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sokszor olvastam itt, hogy...

Sokszor olvastam itt, hogy egyesek szerint a nők válogatnak az ismerkedéskor. Én úgy látom hogy ez épp fordítva van, a fiúk választanak egy lányt akinek udvarolnak. és akkor mi lesz azokkal a lányok, akiket nem választ ki senki?

Figyelt kérdés

Nem akarok veszekedni, tényleg, de nem értem. A környezetemben mindig így volt...a fiú választ egy lányr, aki tetszik neki, és "ráhajt", közeledik felé, udvarol neki...sorolhatnám. Na de mi van azokkal a lányokkal, akiket senki sem választ ki magának?

Persze most mondhatjátok, hogy azok a lányok kezdeményezzenek, de csomó példát láttam már, akiket elutasítottak a fiúk (. És most ne minősítsük az embereket, ez vonatkozhat szép, átlagos, kevésbé szép emberekre is. Ti hogy látjátok ezt?


2013. dec. 6. 19:32
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, nem a négy fal közt élek, járok emberek közé, de a túlzott társasági élet nem az én asztalom (főleg ilyen szórakozóhelyekre gondolok), de ha pl barátokkal elmegyek valahova, hát nem hinném hogy bárki is azt hinné hogy ismerkedni akarok.

Nem az "odajövéssel" van a gond, hanem a lépéssel. Odajönni odajön, beszélgetni, mert olyan viszonyban vagyunk hogy ez normális...de ez nem jelent semmit. Odamenni nem olyan nehéz, illetve persze az, de ezután lépni előre sokkal nehezebb szerintem. Mégis, nagyon sok bátorság kell ahhoz, hogy csak úgy a szemébe mondjam valakinek, hogy "tetszel".

2013. dec. 6. 20:32
 22/26 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mindig odamentem eddig a nőkhöz de nekem még mindig az a legnehezebb :)

A téma a továbbjutás az a kisebb feladat.

Odamenni nehezebb :)

Akárhány kapcsolatom is volt akármennyire is öregszem.

2013. dec. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Hát mindenki másképp látja.. :)
2013. dec. 6. 21:02
 24/26 anonim válasza:
Sztem mind a két fél válogat... Én pl. kikosarazom azokat a padokat akik nem jönnek be, vagy akikhez nem vonzódok. A pasik akiket meg bírok, azoknak még sokszor nem vagyok az esete.
2013. dec. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

*pasikat


Damn autocorrect... :D

2013. dec. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Költőnő? ***** válasza:

sztem is odamenni nehezebb

a többi már játék+emberismeret

ha vki nem hajt el rögtön, van rá némi esély, h bejössz neki:)

akkor meg már überlámakirálynak kell lenni h onnan újra mínusz tartományba kerülj :)

2013. dec. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!