Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sokszor olvastam itt, hogy...

Sokszor olvastam itt, hogy egyesek szerint a nők válogatnak az ismerkedéskor. Én úgy látom hogy ez épp fordítva van, a fiúk választanak egy lányt akinek udvarolnak. és akkor mi lesz azokkal a lányok, akiket nem választ ki senki?

Figyelt kérdés

Nem akarok veszekedni, tényleg, de nem értem. A környezetemben mindig így volt...a fiú választ egy lányr, aki tetszik neki, és "ráhajt", közeledik felé, udvarol neki...sorolhatnám. Na de mi van azokkal a lányokkal, akiket senki sem választ ki magának?

Persze most mondhatjátok, hogy azok a lányok kezdeményezzenek, de csomó példát láttam már, akiket elutasítottak a fiúk (. És most ne minősítsük az embereket, ez vonatkozhat szép, átlagos, kevésbé szép emberekre is. Ti hogy látjátok ezt?


2013. dec. 6. 19:32
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
A lányok célja a figyelemfelkeltés, ha ez megtörtént akkor a fiú közeledik és a lány eldönti, hogy lerázza a fiút vagy nem. Ha egy lány semmivel nem tudja magára felhívni a figyelmet akkor nincs mit tenni, neki kell kezdeményezni.
2013. dec. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Te egy okos lánynak tűnsz, kérdező. A nőknek manapság sem érdemes udvarolni, a szerepeket kár felcserélni. De bölcsen, irányíthatod a kiszemeltedet, hogy úgy tűnjön, ő szedett fel téged, így mindenki boldog.
2013. dec. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Hát az a baj, hogy nekem ez nem megy, vagy nem érzik a fiúk a "jeleket", vagy érzik, csak nem lépnek, és ezt nem tudom sajnos megítélni. Vagy rosszul csinálom, de nem tudom, mit kéne. Aztán közeledek, és jön a bumm. Nekem nem udvarolgat senki. AKkor várjak ölbetett kézzel, vagy törődjek bele a magányba? De komolyan nem csak magamra célzok, számos más esetben is ezt látom, más lányoknál.
2013. dec. 6. 20:05
 14/26 Költőnő? ***** válasza:

nekem is tört már bele a bicskám srácba. Ez van. Srácok is kapnak pofánverést, mi is.

Ennyi. Ha Téged már többször leráztak, szélesítsd a spektrumot. Vagy - igen - várj.

Egyebet nem igazán tudsz tenni.

2013. dec. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Szoktál legalább mosolyogni rá többször is, és kedves mosollyal figyelni őt? Többször ránézni ? vagy csak nézel minr rozi a moziban?
2013. dec. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

14: Többször. Igyekezek nem beszűkülni, és nyitott vagyok bárki felé (normális kereteken belül, de csak olyan igényeim vannak amikkel magam is szolgálni tudok).

15: Hát, ahogy viselkedem például a mostani kiszemeltemmel, szerintem nyugodtan leszűrhetné hogy tetszik nekem, csak sajnos a fiúk nem mindig látják ezt. Igen, igyekszem szemezni vele, mosolyogni rá, de elég közvetlen ember, így nem biztos hogy ezek szembetűnnek neki.

2013. dec. 6. 20:14
 17/26 anonim ***** válasza:
Amúgy hány éves korosztályról van itt szó?
2013. dec. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
20 leszek, így +/- 2-3 év mondjuk.
2013. dec. 6. 20:20
 19/26 Költőnő? ***** válasza:

hát komolyan nem értelek benneteket mai 20onévesek.

ki KELL mozdulni, házhoz nem jön a szerelem... :(

Mész, élsz, beszélgetsz, mosolyogsz, nyitott vagy, kedves, érdeklődő. Ennyi a titok.

2013. dec. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Ha mínuszba mész akkor vagy vannak a visszafogottak csendesek akik lehet h sosem mernek majd vagy pedig vannak akik ők a "Janik" és odamennek. És vannak akiknek nem is tetszel.


Ha plusszab mész ugyanez van, van aki lehet h azért nem megy oda mert "neki miért is tetszenék tuti csak kiröhög" vagy mert "nem tetszel neki" vagy m,ert ő sem mer odamenni.

Szóval lehet h azok közé a nők közé fogsz tartozni akik sokat fognak sírni szenvedni h milyen szemetek meg semmirekellők a pasik és nem megy oda senki, de te biza nem mész oda mert áhh az kizárt.

De egyszer lehet h rádmosolyog a szerencse és odamegy majd hozzád a kiszemelted.

De lehet h soha és akkor kínlódni fogsz örökkön örökké.

Vagy határozott felnőtt nő leszel , és magabiztosan te mész oda. És ha nemet mondana a hülyegyerek akkor megpacskolod az arcát és azt mondod én is örültem :)

2013. dec. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!