Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyi idő múlva kezd gyanússá...

Mennyi idő múlva kezd gyanússá válni Neked, hogy a neten megismert ember valójában teljesen más, mint amit állít magáról? Futottál már "kamureges"-be?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat is, hogy valaki több hónapon, vagy éven keresztül kizárólag a neten, vagy max.telefonon tartotta a kapcsolatot valakivel, aki nem volt hajlandó személyesen is találkozni, mert a másik mindig keresett valami kibúvót, hogy miért nem ér rá. Fut egy csatornán is a Catfish c.műsor, ami erről szól. Szerinted létezik, hogy valaki hosszú időn át etet másokat kamu személyiséggel?
2013. dec. 9. 11:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
en itt felevig dumaltam egy magat 18 eves csajnak kiado szemellyel...meg mindig nem kuldott kepet magarol. mondjuk en sem...de mar nem erdekel. mar nem beszelunk...soha tobbett nem beszelek ezentul itt honapokat kepcsere nelkul.
2013. dec. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

#11

A képcsere sem jelent semmit, simán elküldi valami random lánynak a képét társkeresőről vagy innen, esetleg a barátnőjét vagy bármi.

2013. dec. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

12-es válasszal értek egyet, ma már annyi helyről lehet fotókat letölteni, amennyiről akarsz.

A személyes találkán kívül kevés meggyőzőbb lehetőség van.

Nyilván annak is lehetnek további buktatói, ha valaki nagyon akar, akkor azt állítja egyedülálló, holott nem...szóval lehet ezt fokozni, de felesleges:-)

2013. dec. 9. 12:53
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem direkt ismerkedési célból, hanem hobbi alapján, de találkoztam már sok emberrel netről, és egyik sem volt kamu. Jó kis baráti társaság alakult ki ilyen témájú átverés nélkül.

Amíg meg értelmes témáról folyik az eszmecsere, addig nekem hótmindegy, ki ül a másik oldalon. Amúgy sem értem, mire ez a nagy para, lehet még nem vagyunk érettek az internetre közösségi szinten? Irl egy picit több veszély leselkedik ránk.

2013. dec. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Sziasztok! A válaszokat olvasva teljes mértékben igaza van mindenkinek. Én a mostani barátommal a szüleim és a neveltetés miatt majdnem 1 év 4 hónapig nem találkoztam. Aztán megkért, hogy menjek ki hozzá, mert ott van ahol én lakom. Éreztem, hogy utolsó alkalom és nagyon szeretem! Bízott bennem. Bár még akkor is csak 14 múltam. Kimentem és csodálatos nap volt, 3 éve együtt vagyunk :)!
2015. ápr. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!