Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem értek valamit és nagyon...

Nem értek valamit és nagyon zavar, megőrülök már. Valaki elmagyarázná ezt nekem, hogy mégis miért van?

Figyelt kérdés

Sok lány írta már többnyire facebookon, hogy ronda vagyok, de voltak, akik képet láttak és szó nélkül leléptek, igaz volt olya is, hogy cukinak, helyesnek neveztek kép alapján, de ez nagyon ritka, az esetek többségében csak a megalázást, fújjogást kaptam, az egyik legdurvább az volt, amikor nyilvánosan kinevetett egy ilyen 14-15 éves kis elkényezetetett plázacica, hogy milyen nagy orrom van és már távolról ott fújjogott, meg ordibált nekem, amikor újra meglátott. Aztán a másik durva, amit meg neten kaptam meg, hogy ilyen arcszerkezettel csodálkozna, ha egy lány egyáltalán szóba állna velem.

Nos a sok fájdalom után, végre történt egy kis csoda, idén nyáron egy lány felhívott mobilon és megkérdezte, hogy szeretnék-e talizni vele az nap, jó-e nekem az időpont, ráaádsul úgy, hogy képet sem látott rólam, csak én róla, mivel facebookon szégyellem a külsőmet, nincs kint már képem sem, régebben volt, de fikáztak sokan...

Nos, taliztam a lánnyal, először nagyon paráztam belül, hogy majd ő is biztos rondának tart és undorodik tőlem stb. ilyesmi gondolataim voltak, de azért igyekeztem ezt nem mutatni, elrejteni, dumálgattunk, aztán egy idő után elkezdett pimaszkodni velem, amiből testi közeledés lett, mert addig piszkált, míg nem bírtam ki, hogy ne csikizzem meg ezt a rossz lányt. Később már menni akartam hazafelé, de kérte, hogy még ne menjünk, maradtam, aztánn utána nem sokkal, újra piszkált aztán elkezdte a szemeimet nézni, én is az övét, végül nem tudom hogyan, de valami erő rávett arra, hogy amikor így közel volt a szánk, arcunk egymáshoz magam felé fordítottam az arcát így gyengéden és megcsókoltam. Nem ellenkezett, én irányítottam utána, hirtelen férfinek éreztem magam, pedig amúgy egy nyomi gyerek vagyok. Valahogy feldobott nagyon az élmény, hazafelé is pörögtem, boldog voltam végre először igazán egy lány miatt. A lényeg, hogy azóta sem értem, mi történt, miért és, hogy most ez mi volt, miért hagyta egyáltalán, hogy egy olyan fiú, akit a lányok többsége levegőnek néz, vagy folyton rondának nevez megcsókolja, vagy egyáltalán hozzáérjem, mert volt tapi, simogatás is közben. Az a fura, hogy ezután villant be, hogy nekem régebben is volt fura élményem, nem is egy, pl. mosolygott rám ismeretlen lány, aztán kiderült egy suliba jártunk és amikor folyosón egyszer előttem ment el, hátrafordult és rám nézett. A másik meg amikor buszon bámult egy lány, de valamiért nagyon furán, mint amikor egy fiú néz egy neki vonzó lányt, csak ő lányként bámult egy fiút, vagyis engem és volt még pár fura dolog, de már nincs kedvem sorolni, így is sokat írtam, de köszönöm, aki elolvasta, mert én már tényleg nagyon össze vagyok zaverodva, vágyom egy baártnőre, a szerelemre, kölcsönös vonzalomra, mégsem jön össze semmi, akiknél kezdeményezek azoknak többnyire egy ronda kis semmi vagyok ja és önbizalmam semmi, hiába dobott fel akkor az az élmény azóta nem jött semmi jó és újra csak egy félénk kisfiú vagyok, aki azelőtt is volt...



2013. dec. 13. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert így rendelte el a sors...
2013. dec. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És vele miért nem folytatódott ha már ott volt?
2013. dec. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
az a baj veled, hogy te már elkönyvelted magad nyominak, ebben a tudatban élsz és azt hiszed, hogy ez így marad örökre. egy kis magabiztosság és már nincs annyi problémád.
2013. dec. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nyáron volt ez a sztori, és a szegény lányt otthagytad???

mit gondolsz, mi van a fejében??? kétségbeesett, hogy nem hívtad soha föl. mire vársz, nem értem. te vagy a férfi, neked kellett volna legközelebb hívni. szegény lány.

2013. dec. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!